Otrdiena, 2021. gada 02 . marts

Vārda dienas: Laila, Lavīze, Luīze

  • -A
  • A
  • +A

Novadnieks Ģirts Bricis gūst lieliskus panākumus Rīgā notikušajās Pasaules kausa sacensībās

31.07.2017 13:25

Latvijas valsts izlases sportists Ģirts Bricis (pārstāv Babītes novada sporta klubu “Sport De Lux”) veiksmīgi aizvadījis no 28.-30.jūlijam Rīgā notikušās Centrāleiropas zonas Pasaules kausa (PK) sacensības, kas ir svarīgākais gada notikums Latvijas jāšanas sportā un šogad svin 25 gadu jubileju kopš pirmās norises reizes.

PK Rīgas posma turnīrs notika deviņos maršrutos ar dažādu šķēršļu augstumu. Bricim izdevās izcīnīt divas uzvaras ar zirgiem Rigonda un Donau, kā arī iegūt trešo, ceturto, piekto un astoto godalgoto vietu. No PK galvenās distances, kas dod kvalifikācijas punktus 2018.gada Pasaules spēlēm, jātnieks izstājās, jo tajā startēja ar maz pieredzējušu zirgu, kam šis bija tikai otrais nopietnais starts karjerā.

Ģirts Bricis: “Ir liels prieks par uzvarām, jo man ļoti patīk startēt pašmāju līdzjutēju klātbūtnē. Tāpat kā hokejā, mums, Latvijā, ir vislabākie līdzjutēji. Neskatoties uz to, ka sacensības ir mūsu ikdiena, jebkura uzvara sniedz milzu gandarījumu, un jebkurš zaudējums tāpat ir nepatīkams. Jāšanas sportā rezultāts ir ļoti elastīgs, jo zirgs ir dzīva būtne, ar savu priekšstatu par lietām. Mēs varam iemācīt un sagatavot zirgus augstākam sportam, bet lielu lomu sacensībās spēlē tieši zirga fiziskā kondīcija un sportiskā veiksme.”

PK ietvaros notika arī nacionālās sacensības bērniem, kurās veiksmīgi startēja Babītes vidusskolas 7.klases izglītojamā Anna Adriāna Arāja (pārstāv Babītes novada sporta klubu “Sport De Lux”), ar zirgu Conterina izcīnot 4.vietu.

“Sport De Lux” jātniekiem šajā sezonā jau izdevies izcīnīt virkni uzvaru un godalgu dažāda ranga jāšanas sporta sacensībās. Godalgoto vidū ir sekojoši Babītes novada pārstāvji: Ģirts Bricis, Kate Ansone, Aleksandra Zumente, Anna Adriāna Arāja, Laura Gustsone, Emīlija Elizabete Zandere, Jekaterina Krivtsova, Aija Augstkalne, Anete Paula Stakinova, Aija Patmalniece, Raimonds Ruķeris, Liāna Meļņikova.

“Sport De Lux” kluba un Ģirta Briča sporta aktivitātēm var sekot līdzi Facebook kontos: Sport De Lux Official un Girts Bricis Official.

Kate Ansone,
RJSK “Sport De Lux” valdes priekšsēdētāja

Pēdējais atjaunošanas datums: 31/07/2017 16:35
atpakaļ