Vārda dienas: Meta, Sniedze

• -A
  • A
  • +A

[:lv]Novada iedzīvotājiem lieliski panākumi triatlona un riteņbraukšanas sacensībās[:]

14.08.2015 09:27

[:lv]

TRIATLONS

Teicami panākumi triatlona sacensības Babītes novada iedzīvotājam Igoram Gucanovičam, kurš pārstāv triatlona klubu AIRONMAN.lv.

26.jūlijā starptautiskās sacensībās Polijas pilsētā Poznaņā Igors izcīnīja 1.vietu vecuma grupā 40+, bet kopvērtējumā 956 dalībnieku konkurencē ierindojās 36 vietā.

9.augustā otro gadu pēc kārtas notika starptautiskas sacensības Rīgas Triatlons/2015, „Riga ETU Sprint Triathlon European Cup” Eiropas kausa posms Elites un dažādas vecuma grupās sportistiem amatieriem. Arī šajās sacensībās Igors savā vecuma grupā guva pārliecinošu uzvaru.

RITEŅBRAUKŠANA

19. jūlijā Priekuļu trasē notika Latvijas čempionāts MTB XCO riteņbraukšana jauniešiem. Sudraba medaļu šajās sacensībās izcīnīja Babītes novada iedzīvotājs Ričards Sauja. Vēl sekmīgāk Ričards startēja nākamajās sacensībās.No 23. līdz 26.jūlijam pie Siguldas notika Latvijas atklātais čempionāts daudzdienu braucienā šosejā jauniešiem. Šajās sacensības Ričards kļuvis par Latvijas čempionu, bet kopvērtējumā izcīnīja trešo vietu, piekāpjoties diviem riteņbraucējiem no Polijas.