Svētdiena, 2021. gada 16 . maijs

Vārda dienas: Edijs, Edvīns

  • -A
  • A
  • +A

Noslēgusies EXIT RĪGA velo orientēšanās 12.kārta Babītes novadā

15.09.2020 15:43

Lutinot dalībniekus ar lieliskiem un rudenīgi mainīgiem laikapstākļiem, ir noslēgusies jau 12. Exit Rīga velo orientēšanās kārta, kura piecu dienu garumā notika Babītes novadā.

No 9. līdz 13. septembrim dalībnieki varēja jebkurā laikā un dienā, veicot distanci un ievērojot četru stundu kontrollaiku, iepazīt tuvāk Babītes novadu, apmeklējot 30 kontrolpunktus. Meklējot punktus, bija iespēja iepazīt dažādus novada objektus, piemēram, Latvijas universitātes Rododendru selekcijas un izmēģinājumu audzētavu, Ziemassvētku kauju piemiņas vietas, Cenas Tīreļa Purva laipu, Piņķu Svētā Jāņa baznīcu, Babītes vidusskolu, Via Jurmala Outlet Village, King’s College Britu vidusskolu, Coffee Stop u.c interesantus objektus.

Liels paldies visiem dalībniekiem par tik lielu interesi! Kopumā posmam pieteicās 90 komandas, no kurām startēja 74 un veiksmīgi piedalījās velo orientēšanās posmā. Īpaši novērtējam to 28 komandu sniegumu, kuras kontrollaikā spēja atrast visus 30 objektus. Tas nebūt nebija viegli! Esam gandarīti par visiem, kas apciemoja un smēlās iedvesmu ikdienai Babītes novadā!

Pēc posma noslēguma tika veikta balvu izloze, kurā piedalījās visas finišējušās komandas. Izlozes rezultātā balvas ieguvušas šādas komandas: “Māsas E&R”, “Dūšeļu brigāde”, “O.S.I.S.”, “Māsas krāsas”, “Gārfilds” un “AA CREATIVE”.

Ar balvu ieguvējiem sazināsimies personīgi, lai vienotos par dāvanu nodošanu.

Katra laimīgā komanda papildus ieguva arī pārsteiguma balviņas no Babītes novada pašvaldības. Apsveicam laimētājus!

Liels paldies Babītes novada posma atbalstītājiem, Babītes novada uzņēmumiem: SIA „Orkla Latvija”, kempingam “Dūšeļi”, atpūtas kompleksam “Bejas”, ģimenes restorānam, viesnīcai “Irbēni” un ūdenssporta un atpūtas centram “Stūris”.

Visiem velo draugiem ir iespēja piedalīties vēl divās Exit Rīga velo orientēšanās kārtās Olaines un Garkalnes novados. Vairāk informācijas www.exitriga.lv.

Jolanta Ivanova,

Babītes novada pašvaldības projektu vadītāja

Foto: no dalībnieku personīgajiem arhīviem

Pēdējais atjaunošanas datums: 15/09/2020 15:50
atpakaļ