Otrdiena, 2020. gada 02 . jūnijs

Vārda dienas: Emma, Lība

  • -A
  • A
  • +A

Noslēgusies aptauja par Piņķu ūdenskrātuves apkārtnes attīstīšanas iespējām

13.03.2019 14:24

Elektroniskā aptauja par Piņķu ūdenskrātuves apkārtnes attīstīšanas iespējām, kura balsošanai Babītes novada pašvaldības interneta vietnē bija atvērta no 2019.gada 25.februāra līdz 11.martam, noslēgusies. Balsojumā piedalījies 221 respondents, no kuriem 150 iesūtījuši arī savus ierosinājumus.

Ieceri par apgaismota gājēju/ velo celiņa izbūvi ap Piņķu ūdenskrātuvi atbalsta 87,3 % jeb 193 respondentu, pārējie – 12,7 % jeb 28 –  uzskata, ka nekustamais īpašums “Loki”, kurā atrodas Piņķu ūdenskrātuve, nav piemērots izgaismota gājēju/velo celiņa izbūvei.

„Viens no Babītes novada pašvaldības ilgtermiņa mērķiem ir nodrošināt labiekārtotu un drošu dzīves vidi un plašai sabiedrības daļai pieejamas brīvā laika pavadīšanas iespējas,” teic Babītes novada pašvaldības projektu vadītāja Jolanta Ivanova. „Nekustamais īpašums „Loki”, kur atrodas Piņķu ūdenskrātuve, attīstās kā aktīvās atpūtas zona gada siltajā sezonā. Tā ir iemīļota vieta gan vietējiem iedzīvotājiem, gan viesiem. Turpat pieejams futbola laukums, divi pludmales volejbola laukumi, divi strītbola laukumi, āra vingrošanas trenažieri, savukārt ūdenskrātuvē var nodarboties ar ūdensslēpošanu. Babītes novada pašvaldība arī turpmāk vēlas Piņķu ūdenskrātuves apkārtni attīstīt. Viena no vīzijām – izveidot tam apkārt apgaismotu gājēju/veloceliņu pastaigām, skriešanai, skrituļošanai vai braukšanai ar velosipēdu vasarā un slēpošanai ziemā.”

Izsakām pateicību visiem, kuri piedalījās aptaujā, izteica savu viedokli un ierosinājumus! Visas atbildes drīzumā tiks apkopotas, nodotas domes deputātiem izvērtēšanai un turpmākajam darbam.

Māra Mičule, Babītes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste

Pēdējais atjaunošanas datums: 13/03/2019 15:48
atpakaļ