Ceturdiena, 2020. gada 26 . novembris

Vārda dienas: Konrāds, Sebastians

  • -A
  • A
  • +A

Noslēgusies aptauja par brīvdabas spēka trenažieru uzstādīšanu parkā pie Babītes stacijas

31.03.2020 15:21

Babītes novada pašvaldība, plānojot parka pie Babītes stacijas turpmāko attīstīšanu, no 5.marta līdz 13.martam tīmekļvietnē www.babite.lv organizēja anonīmu elektronisku aptauju, aicinot iedzīvotājus izteikt viedokli par ieceri parka teritorijā uzstādīt brīvdabas spēka trenažierus.

Trenažieri ir inovatīvs izgudrojums – tie ir apvienojums tradicionālajiem brīvdabas trenažieriem ar profesionāliem spēka trenažieriem, kuri paredzēti iekštelpām. Trenažieriem ir pievienotas svaru ripas, kuras ļauj katram pēc saviem ieskatiem izvēlēties sev piemērotāko treniņa slodzi. Uz katra no trenažieriem izvietots digitāls kods, kuru aktivizējot ar viedierīci, var noskatīties video lietošanas pamācību.

Līdzīgi brīvdabas spēka trenažieri 2019.gada rudenī uzstādīti Piņķos, nekustamajā īpašumā “Loki”.

Aptaujā piedalījās 436 respondenti, 424 jeb 97,2% no tiem āra brīvdabas trenažieru uzstādīšanu parkā pie Babītes stacijas uzskata par lietderīgu un ierosināto iniciatīvu atbalsta, savukārt 12  jeb 2,8% respondenti iniciatīvu neatbalsta.

Aptaujas laikā saņemti ierosinājumi papildus spēka trenažieriem uzstādīt arī velo un slēpošanas trenažierus, kā arī trenažierus, kas būtu pielāgoti tieši senioru vajadzībām.  

Paldies ikvienam, kas aptaujā piedalījās un izteica savu viedokli!

Pēdējais atjaunošanas datums: 01/04/2020 16:05
atpakaļ