Otrdiena, 2020. gada 27 . oktobris

Vārda dienas: Irita, Ita, Lilita

  • -A
  • A
  • +A

No 7.septembra atcels izmaiņas luksofora darbības režīmā Piņķos, Rīgas – Jūrmalas ielu krustojumā

03.09.2020 15:31

Lai uzlabotu satiksmes plūsmas organizāciju, ņemot vērā luksoforu uzturēšanas uzņēmuma “Latkons” speciālistu rekomendācijas, 27. augustā tika pārprogrammēts luksofora darbības režīms Jūrmalas – Rīgas ielu krustojumā Piņķos, pagarinot nogriešanās laiku kreisajam pagriezienam abiem Rīgas ielas virzieniem, kā arī uzstādot gaismas zīmi informācijai par pretējā braukšanas virziena luksofora signālu (skat. attēlā).

Sākoties satiksmes plūsmas intensīvākajam periodam – mācību gada sākumam  – konstatēts, ka pagaidu risinājums – luksofora jaunā konfigurācija –  nenes plānotos rezultātus, t.i.,  automašīnu plūsma nav vienmērīga, veidojas sastrēgumi uz Rīgas ielas virzienā no Rīgas apvedceļa (A5) uz Piņķu centru. Satiksmes dalībnieki ir neapmierināti, lūdz situāciju risināt.

3. septembrī pieņemts lēmums par augustā veikto izmaiņu atcelšanu  – no 7. septembra luksofors strādās iepriekšējā režīmā.

Pašvaldības Administrācijas speciālisti kopā ar ekspertiem turpinās meklēt labāko risinājumu satiksmes plūsmas organizēšanai Jūrmalas un Rīgas ielu krustojumā, septembra vidū plānots veikt satiksmes infrastruktūras auditu visā Piņķu ciemā.

Pēdējais atjaunošanas datums: 03/09/2020 16:25
atpakaļ