Sestdiena, 2020. gada 30 . maijs

Vārda dienas: Maksis, Raivis, Raivo

  • -A
  • A
  • +A

Muzikāli aizvadīta Starptautiskā senioru diena

04.10.2018 15:16

1.oktobrī Piņķos, Babītes novada pašvaldības Kultūrziglītības centrā, izskanēja Starptautiskajai veco ļaužu dienai veltīts koncerts, kurā pulcējās vairāk nekā 90 viesi un dalībnieki. Arī šogad ar muzikālu sniegumu koncertā priecēja Babītes novada draugi – starptautiskās lidostas “Rīga” darbinieki -, kas senioru priekam bija sarūpējuši ne vien līdzi dziedamās dziesmas, bet arī svētku cienastu un autobusu nokļūšanai uz koncertu un mājās (Babītē un Spuņciemā).

Koncertu ar dziesmām, dejām un skaņdarbiem kuplināja Babītes novada jaunie mākslinieki, tostarp Babītes novada mūzikas skolas koklētāju ansamblis “Dzītariņi” un vidējās paaudzes deju kolektīvs “Dārta”. Pasākumu vadīja Babītes novada pašvaldības Kultūrizglītības centra filiāles Salas pagastā “Vietvalži” kultūras pasākumu organizatore Sabīne Upeniece.

Šis bija viens no 2018. gadā Babītes novadā īstenotajiem pasākumiem, ko lidosta “Rīga” organizē sadarbībā ar Babītes novada pašvaldības institūcijām atbilstoši savstarpēji noslēgtajam sadarbības memorandam.

Ilze Aizsila,

Babītes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste

Foto: Karīna Skribe

Pēdējais atjaunošanas datums: 05/10/2018 09:47
atpakaļ