Trešdiena, 2020. gada 15 . jūlijs

Vārda dienas: Egija, Egmonts, Egons, Henrihs, Henriks

  • -A
  • A
  • +A

Meža taku skrējiens “Zilonis Babītē 2020” notiks naktī no 6. uz 7.jūniju

25.02.2020 17:20

Starts meža taku nakts skrējienam “Zilonis Babītē 2020” tiks dots 6.jūnijā plkst.23.59.

Šogad, līdzīgi kā pērn, dalībniekiem tiks piedāvātas divas distances – 12 km un 29 km. Trasēs varēs doties ne tikai skrējēji, bet arī nūjotāji. Katrs finišētājs saņems piemiņas medaļu. Sacensību uzvarētāji tiks apbalvoti ar diplomiem.

Lai dalībnieki mežā nakts tumsā varētu labāk orientēties, visas trases tiks marķētas ar speciāliem gaismas atstarotājiem.

Organizātors lūdz dalībniekus ar nopietnību izturēties pret visām prasībām saistībā ar obligāto ekipējumu. Mežā tumsā nevarēs doties bez lukturīša – uz pieres vai rokās – tas ir katra paša dalībnieka ziņā.  Obligāta prasība ir arī mirgojošs vai degošs sarkanas gaismas lukturītis vai lampiņa uz muguras. Tas nepieciešams gan dalībnieka drošībai, gan arī, lai aiz muguras skrienošie vieglāk varētu saprast trases virzienu. Ar pilnu sacensību nolikumu var iepazīties šeit>.

Pērn meža taku nakts skrējienā “Zilonis Babīte” piedalījās ap 200 dalībnieku. Reģistrēšanās šī gada skrējienam mājas lapā “Meža taku skrējieni”. Mājas lapā var iepazīties arī ar abām sacensību trasēm.

Pieteikties dalībai pasākumā varēs arī uz vietas, tomēr tas būs dārgāk. Sacensību centrs  – kā katru gadu – atpūtas kompleksā “Bejas”. Finišā dalībniekus gaidīs garda, karsta zupa.

Pasākumu atbalsta Babītes novada pašvaldība.

Video: Meža taku nakts skrējienS “Zilonis Babītē 2018” (Edgars Sparans films): 

Pēdējais atjaunošanas datums: 26/02/2020 09:31
atpakaļ