Pirmdiena, 2020. gada 30 . novembris

Vārda dienas: Andrejs, Andrievs, Andris

  • -A
  • A
  • +A

[:lv]Meteņdiena un pasākums “Katram sava valodiņa” Babītes PII[:]

14.03.2016 15:11

[:lv]Meteņdiena

Babītes pirmsskolas izglītības iestādē pavasara gaidīšanas svētkos jautrās un kustīgās aktivitātēs tika izspēlēta gaismas un tumsas cīņa.

Babītes pirmsskolas izglītības iestādes sētā pavasara gaidīšanas svētkos Meteņos ieradās Vilks – melno spēku vīrelis, kas jauko, mīļi gaidīto pavasari Kazas izskatā nelaida ne tuvu klāt. Tāpēc bērni aktīvi piedalījās neparastā cīņā, palīdzot Kazai Vilku uzvarēt. Visi dalībnieki bija tik skaļi, ātri, stipri, apķērīgi un gudri, ka Vilks ar Kazu beigās pat sadraudzējās. Meteņi aizvadīti, tagad saulei droši acīs skatāmies un gaidām pavasara saulgriežus.

Meteni Babites PII

IMG_1034_Meteni IMG_1043_Meteni

 Katram sava valodiņa

Februāris Babītes pirmsskolas izglītības iestādē bija īpašs, jo kopā apceļojām veselas trīs pasaules vietas, kas atrodas tālu no mūsu skaistās un mīļās Latvijas.

Pasākumā “Katram sava valodiņa” bērni kopā ar skolotājām prezentēja Zviedriju, Āfrikas kontinentu un Spāniju. Iejūtoties cittautiešu tēlos, bērni mācījās sasveicināties svešvalodās, dziedāja, skaitīja pantiņus svešvalodās un dejoja. Un kur satikās tik dažādi, bet līdzīga vecuma, jautri un zinoši bērni, runājoši katrs savas tautas valodā? Protams, vieta, kur ir iespējams satikt dažādu tautību cilvēkus, ir lidosta.

IMG_0547_Pasaules malas IMG_0973_Pasaules malas IMG_0975_Pasaules malas IMG_0987_Pasaules malas

Karīna Gajevska,

Babītes pirmsskolas izglītības iestādes vadītājas vietniece izglītības jomā

Foto Babītes PII arhīvs

[:]

Pēdējais atjaunošanas datums: 14/03/2016 15:11
atpakaļ