Piektdiena, 2021. gada 05 . marts

Vārda dienas: Aurora, Austra

  • -A
  • A
  • +A

Medaļu spožums jauniešu florbola komandām “Babīte SK”

23.05.2018 16:30

Maijā noslēdzās Latvijas Jauniešu čempionāts florbolā. Šajā 2017/2018. sezonā Latvijas Jaunatnes čempionātā florbolā Babītes novadu pārstāvēja komanda “Babīte SK” ar treneri Martu Heringu trīs vecuma grupās U11, U14 un U16.

U11 vecuma grupā komandai bija daudz sabraukuma spēļu, kur vienā dienā notiek vairākas komandu savstarpējās spēles. Šajā grupā komandas netiek dalītas pa vietām, bet trīs labākās dala čempiona titulu un saņem kausu. Šo trīs labāko komandu grupā bija arī komanda “Babīte SK”.

Komanda “Babīte SK” U14 vecuma grupā 2.divīzijā regulārajā čempionātā deviņu komandu konkurencē ierindojās 2.vietā, kas deva vietu izslēgšanas spēlēs uzreiz pusfinālā. Komanda pusfinālā sacentās ar komandu “Rīgas Lauvas” un divu spēļu summā uzvarēja ar rezultātu 13:11.  Finālā komanda “Babīte SK” treneres Martas Heringas vadībā sacentās ar komandu “Valmieras BSSU14” un ar pārliecinošu rezultātu 6:1 nodrošināja sev uzvaru. 2017/2018. sezonas Latvijas Jaunatnes čempionātā 2.divīzijā komanda “Babīte SK” izcīna zelta medaļu, kas dod tiesības nākamajā sezonā startēt 1.divīzijā.

Komanda “Babīte SK” U16 vecuma grupā 2.divīzijā regulārajā čempionātā starp deviņām komandām ar 40 punktiem ierindojās 4.vietā, kas deva vietu izslēgšanas spēlēs. Komanda ceturtdaļfinālā sacentās ar komandu “Rīgas Lauvas”, kuru divu spēļu summā uzvarēja ar rezultātu 16:13. Tālāk ceļš ved uz pusfinālu, kur pretinieki ir komanda  “Kalsnava/Madona”, kurai sīvā cīņā divu spēļu summā nācās piekāpties ar rezultātu 11:12. Līdz ar to komanda finālspēlē spēlē par 3.vietu. Komandai finālspēlē pretinieku komanda ir “FBK Rīgas Rockets”, kuru sīvā cīņā ar rezultātu 9:7 uzvar, tā izcīnot bronzas medaļas.

Starp abām finālspēlēm maija sākumā apvienotā U14 un U16 komanda “Babīte SK” trenerea Martas Heringas vadībā piedalījās starptautiskā turnīrā Tallink cup 2018. Šajā turnīrā komanda piedalījās pirmo reizi. Turnīrs norisinājās Tallinā no 4.līdz 6.maijam. Komanda turnīra grupas apakšgrupā spēlēja pret trīs somu komandām un vienu komandu no Latvijas. Savā apakšgrupā komanda Babīte SK palika 4.vietā un tālāk neklasificējās. Puiši guva pārliecību par saviem spēkiem, ieguva pieredzi ārpus Latvijas robežām.

Paldies visiem vecākiem par ieguldīto darbu un atbalstīšanu. Paldies trenerei Martai Heringai par ieguldīto darbu sezonā. Paldies arī komandas dzīvajam talismanam, kurš piedalījās visas izšķirošajās spēlēs U14 un U16 grupām.

Rakstu sagatavojusi:
Inga Krieviņa

Pēdējais atjaunošanas datums: 23/05/2018 16:30
atpakaļ