Pirmdiena, 2020. gada 30 . novembris

Vārda dienas: Andrejs, Andrievs, Andris

  • -A
  • A
  • +A

Maznodrošinātie un trūcīgie, kā arī cilvēki ar invaliditāti no 17. novembra varēs saņemt bezmaksas sejas aizsargmaskas

16.11.2020 15:07

Ņemot vērā straujo Covid-19 infekcijas izplatību Latvijā, kā arī valdības pieņemto lēmumu, kas paredz iespēju no nākamās piektdienas, 20. novembra, par mutes un deguna aizsega nelietošanu piemērot brīdinājumu vai naudas sodu 10 līdz 50 eiro apmērā*, Babītes novada pašvaldības dome lēmusi par bezmaksas daudzreiz lietojamo masku nodrošināšanu novadā deklarētiem iedzīvotājiem ar trūcīgas vai maznodrošinātas personas statusu, kā arī cilvēkiem ar invaliditāti.

Daudzreiz lietojamās maskas, sākot ar otrdienu, 17. novembri, varēs saņemt Babītes novada pašvaldības Sociālajā dienestā un tā filiālēs Babītē un Spuņciemā.

“Šajā laikā ir  vitāli svarīgi ar maskām nodrošināt vismazāk aizsargātās iedzīvotāju kategorijas, tādējādi mazinot Covid-19 uzliesmojumu varbūtību Babītes novadā. Ir svarīgi ievērot visus piesardzības pasākumus – biežāk mazgāt rokas, izvairīties no publisko vietu apmeklējuma, īpaši, ja ir saaukstēšanās simptomi, un pēc iespējas samazināt sociālo kontaktu skaitu. Aicinu iedzīvotājus, kuri ir nonākuši krīzes situācijā, vērsties pie Sociālā dienesta speciālistiem, lai saņemtu padomu un nepieciešamo palīdzību”- saka Darja Cvetkova, Babītes novada pašvaldības domes priekšsēdētāja vietniece.

*Grozījumi Covid-19 infekcijas izplatības pārvaldības likumā, kas papildināts ar  50.1 pantu.

Babītes novada pašvaldība

Pēdējais atjaunošanas datums: 16/11/2020 15:25
atpakaļ