Trešdiena, 2019. gada 24 . aprīlis

Vārda dienas: Nameda, Ritvaldis, Visvaldis

  • -A
  • A
  • +A

Mākslas darbnīcu “RADOŠĀ TELPA. PROCESĀ” noslēguma izstāde

13.09.2018 11:34
reklama 2018

No 10. līdz 29. septembrim Piņķos, Kamīnu salonā ir apskatāma izstāde “Radošā telpa. Procesā.” Izstādē redzamas Baibas Rēderes gleznas, Elitas Vansovičas akvareļi un zīmējumi, Ivetas Budes keramika un mākslas darbnīcu apmeklētāju radītie darbi.

Augustā Piņķos norisinājās biedrības “Radošais Laiks” rīkotās mākslas darbnīcas “Radošā telpa. Procesā”.  Visu mēnesi “Radošajā telpā” ikvienam interesentam bija iespēja iepazīties ar 3 māksliniecēm : gleznotāju un tērpu mākslinieci Baibu Rēderi, dizaineri Elitu Vansoviču un keramiķi Ivetu Budi, izpētīt gleznošanas, grafikas un keramikas radošo procesu un pašiem radīt kādu mākslas darbu. Darbnīcas apmeklēja dažādu vecumu un paaudžu dalībnieki sākot no 5 gadu vecuma. Darba procesā  tika daudz skicēts, diskutēts un eksperimentēts ar krāsām un grafikas tehnikām. Daudzi dalībnieki otu rokās turēja pirmo reizi un bija pārsteigti par sasniegto.

“Radošā telpa” bija arī vieta, kur pašas mākslinieces radoši strādāja un radīja jaunus mākslas darbus savstarpēji sadarbojoties, diskutējot un eksperimentējot ar jaunām tehnikām.

Pasākums īstenots ar Babītes novada pašvaldības līdzfinansējumu projektu konkursa „Ģimenei. Videi. Izaugsmei Babītes novadā’’ ietvaros.

Izstāde atvērta darba dienās 10:00 – 18:00, sestdienās 11:00 – 16:00, Piņķos, Jūrmalas ielā 3b, 2.stāvā.

Elita Vansoviča, biedrība “Radošais Laiks”

Foto: Elita Vansoviča

Pēdējais atjaunošanas datums: 25/09/2018 16:12
atpakaļ