Vārda dienas: Gunvaldis, Gunvaris, Sandra, Sondra

• -A
  • A
  • +A

Maija sākumā ar Latvijas Jātnieku federācijas kausa izcīņas pirmā posma sacensībām šķēršļu pārvarēšanā atklāta āra laukumu sezona

07.05.2019 10:08
Sport De Lux publicitātes foto

Sporta centrā “Kleisti” 4. un 5. maijā notika Latvijas Jātnieku federācijas kausa izcīņas pirmā posma sacensības šķēršļu pārvarēšanā, atklājot āra laukumu sezonu.

Galvenajā sacīkšu maršrutā ar 130cm augstiem šķēršļiem pieaugušo konkurencē uzvarēja Ģirts Bricis ar zirgu Hugo V. Sport De Lux valdes priekšsēdētāja Kate Ansone izcīnīja uzvaru distancē ar 120cm augstiem šķēršļiem. Vēl vienu uzvaru izcīnīja Sport De Lux sportiste bērnu konkurencē Anna Sergejeva. Adriāna Anna Arāja, kura aizvadītajā sezonā Francijā veiksmīgi startēja Eiropas čempionātā bērniem, šajās sacensībās ieguva 6.vietu, pirmo reizi piedaloties jātnieku līdz 21 gadam ieskaitē. Sacensību galvenā maršruta uzvarētājs Ģirts Bricis: “Esam gandarīti, jo mums izdevās “ģimeniski” veiksmīgs pasākums. Es ar dažādiem zirgiem guvu uzvaras četros maršrutos, vienā maršrutā uzvarēja Kate, bet vēl vienā distancē nepārspēta palika mūsu skolniece ar mūsu zirgu. Tās bija pirmās sezonas sacensības āra laukumā. Prieks, ka varam iznākt no manēžas un izmantot plašākas zirga gaitas. Viss notiek arī raitāk un komfortablāk, jo nav jātērē lieks laiks iesildes pauzēm.”

Pēdējais atjaunošanas datums: 07/05/2019 10:08