Otrdiena, 2021. gada 02 . marts

Vārda dienas: Laila, Lavīze, Luīze

  • -A
  • A
  • +A

LJF kausa izcīņā uzvar Ģirts Bricis

28.09.2017 08:48

Sporta centrā “Kleisti” 23. un 24. septembrī notika Latvijas Jātnieku federācijas kausa izcīņas piektā, izšķirošā posma sacensības šķēršļu pārvarēšanā. Kopvērtējumā pieaugušo konkurencē uzvaru izcīnīja Ģirts Bricis, kurš uzvarēja divās konkurencēs – senioriem un jātniekiem ar 5 gadus jauniem zirgiem, kā arī ieguva sudrabu ar 6/7 gadus veciem zirgiem.

Sacensību piektā posma galvenajā maršrutā ar 135 cm augstiem šķēršļiem piedalījās 11 sportiskie pāri, no kuriem pieci veica pamatmaršrutu bez soda punktiem. Otro vietu ieguva Ģirts Bricis ar Corolus (RJSK “Sport de Lux”) – 0 s.p./33,14 s.

Kopvērtējumā, rēķinot četrus labākos rezultātus no pieciem posmiem, uzvarēja Ģirts Bricis, otrajā vietā Mārtiņš Ernests Pilders, bet trešā – Sintija Semeņkova (JSK “Kriķi”).

Ģirts Bricis: “Zirgu skaitam Latvijā, kas lec augstākus maršrutus, diemžēl ir tendence samazināties, un, iespējams, tas ir tikai finanšu dēļ. Labi ir tas, ka Latvijas konkūristu jāšanas kvalitāte nepārtraukti uzlabojas, mūsu jaunie sportisti arvien vairāk piedalās sacensībās ārpus Latvijas un sastopas ar spēcīgu konkurenci un ļoti tehniskiem maršrutiem. Nav iespējams konkurēt, ja nav labu zirgu, bet šādi zirgi, protams, arī maksā vairāk. Lai izlēktu bez soda punktiem kaut vai tikai 120 cm augstu maršrutu, jau ir jābūt kvalitatīvam zirgam. Īpaši, ja ar to startē bērns, kurš vēl tikai mācās tehniski jāt. Diemžēl katrai ģimenei finansiālā rocība ir tāda, kāda ir. Pats esmu priecīgs par savu uzvaru kopvērtējumā, apliecinot, ka ilgu gadu darbs sniedz rezultātu.”

Vairāk informācijas: www.leflatvia.lv

Informācija: LJF Preses dienests un JSK “Sport De Lux”

Pēdējais atjaunošanas datums: 28/09/2017 08:56
atpakaļ