Sestdiena, 2018. gada 15 . decembris

Vārda dienas: Hanna, Jana, Johanna

  • -A
  • A
  • +A

Lidosta “Rīga” Babītes novada seniorus iepriecina ar koncertu

06.10.2017 09:51
Lidostas "Rīga" darbinieki koncertē Babītes novada senioriem

4. oktobrī Babītes novada pašvaldības Kultūrizglītības centra filiālē Salas pagastā “Vietvalži” (Spuņciemā) starptautiskā lidosta “Rīga” sadarbībā ar pašvaldības Sociālo dienestu, Kultūrizglītības centru un Babītes pagasta pensionāru un politiski represēto personu labdarības biedrību par godu Starptautiskajai senioru dienai rīkoja koncertu Babītes novada sirmgalvjiem.

Koncertā ar muzikāliem priekšnesumiem priecēja lidostas “Rīga” darbinieki – aviācijas drošības inspektore Anita Levša (solo), Pasažieru ar ierobežotām pārvietošanās spējām apkalpošanas aģents Jānis Jakovļevs (akordeons) un valdes priekšsēdētājas palīdze Līga Kaģe (klarnete) ar draugiem no Latvijas Universitātes pūtēju orķestra.

Pēc skaistajiem un sirsnīgajiem priekšnesumiem seniori vēl brīdi uzkavējās Kultūrizglītības centra filiālē “Vietvalži”, lai apskatītu to pēc rekonstrukcijas, kā arī iepazītos ar nupat izveidoto izstādi par Eduardu Pāvulu. Pēc ekspozīcijas apskates un muzikālajiem priekšnesumiem sirmgalvji pie kafijas tases dalījās savos iespaidos par koncertu un apsprieda citas aktualitātes.

Šis bija pirmais pasākums, kurā lidosta “Rīga” īstenoja jaunu korporatīvi sociālās atbildības praksi – darbinieku brīvprātīgā darba vai prasmju ziedošanu labdarības mērķiem, sniedzot koncertu senioriem. Saskaņā ar Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūta datiem, šī ir viena no izplatītākajām sociālās atbildības praksēm Latvijas uzņēmumos, kurai, sadarbojoties ar Babītes novada pašvaldību, pievienojusies arī lidosta “Rīga”.

Informāciju apkopoja Ilze Aizsila,
pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste

Pēdējais atjaunošanas datums: 06/10/2017 09:51
atpakaļ