Trešdiena, 2019. gada 24 . aprīlis

Vārda dienas: Nameda, Ritvaldis, Visvaldis

  • -A
  • A
  • +A

Latvijas Ornitoloģijas biedrība ielūdz uz projekta “Iepazīsti Babītes novada dabu!” pasākumiem!

01.08.2018 10:17
Iepazīsti Babītes novada dabu

Turpinās jūnijā aizsākto pasākumu cikls “Iepazīsti Babītes novada dabu!”, ko organizē Latvijas Ornitoloģijas biedrības (LOB) Rīgas grupa ar Babītes novada pašvaldības domes atbalstu. Dažādas ekskursijas un pasākumi plānoti līdz 2018.gada oktobrim.

26. augustā Salas pagasta Sīpolu svētku ietvaros:

  • plkst. 12.00 putnu būrīšu darbnīca,
  • plkst. 14.00 putnu barotavu darbnīca.

Darbnīcās no daļēji gataviem materiāliem interesenti paši varēs izgatavot koka putnu barotavu un/vai putnu būrīti, ko varēs nest mājās. Darbnīcas notiks kultūrizglītības centra filiāles “Vietvalži” skvērā, Salas pagastā.

22. septembrīputnu vērošanas velo brauciens ornitologa vadībā pa Babītes pagastu. Braucienā interesenti aicināti piedalīties ar savu velosipēdu. Maršruta garums: ~20 km. Sākums plkst. 8.10. Obligāta pieteikšanās, rakstot uz riga@lob.lv. Satikšanās vieta tiks precizēta pēc pieteikšanās.
Uz pasākumiem aicinām ņemt līdzi dzeramo ūdeni un ģērbties laikapstākļiem atbilstīgi.

Projekta “Iepazīsti Babītes novada dabu!” mērķis ir izglītot Babītes novada iedzīvotājus par dabas vērtībām savā apkārtnē, ieinteresēt un radīt izpratni par norisēm dabā, motivēt iedzīvotājus uz aktīvu līdzdalību un videi draudzīgu rīcību, radīt izpratni par kvalitatīvu un videi draudzīgu atpūtu kā veselīga dzīvesveida sastāvdaļu. Projekts tiek īstenots ar Babītes novada atbalstu projekta konkursa “Ģimenei. Videi. Izaugsmei Babītes novadā” ietvaros.

Guna Roze,

LOB Rīgas vietējā grupa

Pēdējais atjaunošanas datums: 01/08/2018 11:29
atpakaļ