Trešdiena, 2020. gada 02 . decembris

Vārda dienas: Meta, Sniedze

  • -A
  • A
  • +A

Latvijas Ornitoloģijas biedrības Rīgas grupa aicina uz otro projekta “Iepazīsti Babītes novada dabu! 2020” pasākumu

18.08.2020 16:49

6.septembrī visi interesenti aicināti doties sēņu meklēšanas ekskursijā, kurā sēnes atrast un noteikt palīdzēs Latvijas Dabas muzeja mikoloģe Diāna Meiere. Ekskursijas laikā varēs iepazīt ne tikai ēdamās sēnes, bet daudz ko interesantu uzzināt arī par sēnēm, kam parasti ejam garām, piemēram, sēntiņām un tīmeklenēm. Uz ekskursiju var ņemt līdzi nezināmas sēnes, par kurām var uzdot jautājumus mikoloģei.

Ekskursijas laikā tiks organizēta viktorīna par Babītes novadu, vēsturi un dabu.
Sākums plkst. 10.00. Obligāta pieteikšanās, rakstot uz e-pasta adrese: riga@lob.lv. Vietu skaits ir ierobežots. Satikšanās vieta tiks precizēta pēc pieteikšanās. Aicinām ģērbties atbilstoši laikapstākļiem un ņemt līdzi dzeramo ūdeni. Sliktos laikapstākļos ekskursija var tikt pārcelta uz citu datumu! Informējam, ka pasākuma laikā var tikt uzņemtas fotogrāfijas, kas tiks izmantotas projekta “Iepazīsti Babītes novada dabu! 2020” publicitātei.

Projekta “Iepazīsti Babītes novada dabu! 2020” ekskursijas tiek rīkotas ar Babītes novada pašvaldības līdzfinansējumu, Latvijas Ornitoloģijas biedrībai piedaloties pašvaldības projektu konkursā “Ģimenei. Videi. Izaugsmei Babītes novadā 2020”.

Informējam, ka nākamais projekta pasākums būs 3.oktobrī, kad aicināsim pievienoties putnu vērošanas ekskursijā. Plašāka informācija par šo pasākumu tiks publiskota septembrī.

Guna Roze,

projekta “Iepazīsti Babītes novada dabu! 2020” koordinatore

 

Pēdējais atjaunošanas datums: 18/08/2020 16:49
atpakaļ