Piektdiena, 2020. gada 18 . septembris

Vārda dienas: Alita, Elita, Liesma

  • -A
  • A
  • +A

[:lv]Latvijas meiteņu telpu futbola čempionāta pirmo spēļu rezultāti[:]

19.01.2017 10:50

[:lv]Pagājušajā nedēļas nogalē Latvijas meiteņu telpu futbola čempionāta jaunās sezonas pirmās spēles Rēzeknē un Spuņciemā aizvadīja U-14 un U-12 vecuma grupu komandas.

14.janvārī Rēzeknē norisinājās U-14 vecuma grupas meiteņu sezonas pirmās spēles. Savukārt U-12 vecuma grupas futbolistes savas pirmās jaunās sezonas spēles 15. janvārī aizvadīja Spuņciema sporta hallē. Abās vecuma grupās šajā sezonā sacenšas desmit komandas.

U-14 vecuma grupā sevi vislabāk apliecināja FS Metta/OSCRīgas Futbola skola un Rēzeknes BJSS. Visas trīs komandas ieguva maksimāli iespējamos deviņus punktus, SK Babīte šajās sacensībās trīs punkti.

Spuņciemā sacentās U-12 vecuma grupas komandas. Ar divām uzvarām un vienu neizšķirtu no Spuņciema atgriezās trīs komandas, starp kurām labāko gūto un zaudēto vārtu attiecību iekrāja AFA Olaine (19:1) – uzvaras pār Ventspils OC un JDFS Alberts, kā arī 1:1 neizšķirts duelī ar FK Liepāja. Ar sešiem punktiem sabraukumu noslēdza mājinieces no SK Babīte.

U-14 vecuma grupas sezonas turpinājumā meitenēm janvārī un februārī paredzēti vēl divi sabraukumi Piņķos un Spuņciemā, bet U-12 vecuma grupas vienības vēl divas reizes tiksies februārī un martā Olainē un Piņķos.

 

Nākamās Latvijas meiteņu telpu futbola čempionāta sezonas spēles  U-14 vecuma grupas komandām notiks svētdien, 22. janvārī, Babītes sporta kompleksā Piņķos.

Latvijas meiteņu telpu futbola čempionāts no janvāra līdz martam norisinās četrās vecuma grupās. Ja iepriekšējā sezonā tajā piedalījās kopumā 39 komandas, tad jaunais sacensību sasaukums pulcē jau 51 komandu. Vecākajā grupā dalībnieku skaits pieaudzis par piecām vienībām, U-14 un U-12 vecuma grupās par attiecīgi četrām un trim komandām, bet jaunākajā grupā sacensībās startējošo vienību skaits nemainīgi ir astoņas.

Sacensību kalendārs paredz, ka dažādo vecuma grupu sabraukumi šajā sezonā norisinās Rīgā, Spuņciemā, Rēzeknē, Talsos, Jelgavā, Priekuļos, Maltā, Piņķos un Olainē.

Visiem Latvijas sieviešu un meiteņu futbola jaunumiem iespējams sekot līdzi Facebook lapā Sieviešu futbols.

 

Toms Ārmanis,

Latvijas Futbola federācijas sabiedrisko attiecību speciālists

Foto: LFF arhīvs

[:]

Pēdējais atjaunošanas datums: 19/01/2017 11:06
atpakaļ