Pirmdiena, 2020. gada 17 . februāris

Vārda dienas: Donats, Konstance

  • -A
  • A
  • +A

Latvijas čempionāts krosā un Babītes novada atklātais rudens čempionāts krosā

12.09.2019 11:58

12.oktobrī Piņķos notiks 2. Babītes novada atklātais rudens čempionāts krosā un Latvijas čempionāts krosā.

Sacensību distance līdzīgi kā pagājušajā gadā būs atbilstoša visiem kritērijiem, lai uzrādītu vislabākos rezultātus un kvalificētos Eiropas čempionātam krosā, kurš šogad notiks 8. decembrī Lisabonā.

Klasika paliek klasika – ātrums un izturība -, tāpēc ir vērts piedalīties un pārbaudīt sevi, salīdzināt ar iepriekšējā gadu rezultātiem un tradicionālajiem konkurentiem.

Pirmie startēs jaunākie zēni un meitenes 300 m distancē, sacensības noslēgs Latvijas čempionāta dalībnieki 6 km sieviešu un 8 km vīriešu konkurencē.

Gaidot arī šogad siltu, krāsainu un sportošanai atbilstošu rudeni, Babītes novada atklātajā rudens čempionātā tiks izcīnītas godalgas individuālajā un komandu vērtējumā. Šogad godalgas iegūs komanda, kura būs skaitliski kuplākā katrā vecuma grupā, saskaitot kopā zēnus un meitenes. Vienāda dalībnieku skaita gadījumā uzvara tiks komandai, kuras ātrākais dalībnieks būs ieguvis augstāku vietu. Pieaugušajiem, sākot ar S20 un V20 grupām, godalgu iegūs skaitliski kuplākais kolektīvs – sporta klubs, darba kolektīvs vai draugu grupa, kuri pieteikušies zem viena nosaukuma. Vienāda dalībnieku skaita gadījumā uzvara tiks komandai, kuras ātrākais dalībnieks būs ieguvis augstāku vietu.

Dalībnieku pieteikšanās elektroniski www.sportlat.lv sistēmā. Dalībnieku numuru saņemšana sacensību dienā beigsies 30 minūtes pirms attiecīgās distances starta laika.

Papildus informācija par sacensībām, distancēm, vecuma grupām un citām svarīgām tēmām atrodama sacensību nolikumā Latvijas Vieglatlētikas Savienības mājas lapā www.athletics.lv un kluba Metroons https://www.facebook.com/metroons/ kontā.

Sacensības organizē Biedrība Metroons sadarbībā ar Babītes Novada pašvaldību un Latvijas Vieglatlētikas Savienību.

Juris Beļinskis, tālrunis 29141260

Pēdējais atjaunošanas datums: 12/09/2019 12:01
atpakaļ