2017. gada 29 . jūnijā

Vārda dienas: Paulis, Pauls, Pāvils, Pēteris

  • -A
  • A
  • +A

Vidējās paaudzes deju kolektīvs “Dārta”

DARTA

Vadītājs: Lauris Siliņš

Tālr. +371 29333278
E-pasts: dkdarta@inbox.lv

www.facebook.com/folkdancegroup.Darta.Latvia

Rekvizīti

Deju kolektīva “Dārta” atbalsta biedrība
Reģistrācijas Nr. 50008118681
Pīlādžu iela 14, Piņķi, Babītes pagasts,
Babītes novads, LV-2107

Godaprāts, čaklums, viesmīlība, dzimtenes mīlestība raksturo „Dārtu”. Viņai ceļš ir skaidrs, oponenti ieklausās Dārtas viedoklī, jo viņa kopj saskaņu sevī un optimistiski tic, ka nakts tumsībai pienāks gals.

VPDK “Dārta” uzņem jaunus dalībniekus

Babītes novada vidējās paaudzes deju kolektīvs “Dārta” aicina jaunus dalībniekus. Mēģinājumi no 17.septembra notiks Babītes vidusskolā (Piņķos, Jūrmalas iela 17) pirmdienās un ceturtdienās no plkst. 20.00 līdz 22.00.

VPDK “Dārta” jubilejas gadu atzīmēja ar krāšņu koncertuzvedumu un ar jaunām iecerēm iesāk 11.sezonu. Ikviens, kas vēlas iesaistīties jaunu un ambiciozu mērķu sasniegšanā, aicināts pievienoties. Šīs sezonas plānos ietilpst enerģiski mēģinājumi, lai piedalītos koncertos Latvijā, festivālos ārvalstīs un domātu par Latvijas simtgadi un deju svētkiem.

Ieceres virmo gaisā, un domas par nākotni iedvesmo!

Info pa tālruni 29333278, www.facebook.com/folkdancegroup.Darta.Latvia ,vai pa e-pastu lauris.silins@outlook.lv.

 

Babītes novadā top jauniešu tautisko deju kolektīvs

Babītes novada pašvaldības Kultūrizglītības centrs veido jauniešu deju kolektīvu. Mēģinājumi notiks Babītes vidusskolā (Piņķos, Jūrmalas ielā 17) pirmdienās un ceturtdienās no plkst. 18.00 līdz 20.00. Pirmais kopīgais mēģinājums būs 1.oktobrī. Līdzi jāņem ērti apavi un dejošanai piemērots apģērbs.

Pēc vairāku gadu pārtraukuma Babītes novadā atkal būs iespēja jauniešiem dejot tautas dejas. Tā kā kolektīvs tikai tagad tiek veidots, visi jaunieši, kuriem ir interese brīvajā laikā dejot, iepazīties ar jauniem draugiem, piedalīties koncertos un iegūt jaunu pieredzi, aicināti piedalīties. Info pa tālruni 29333278 vai pa e-pastu lauris.silins@outlook.lv.

Darta uzņem jaunus dalibniekus

Video

Pēdējais atjaunošanas datums: 08/09/2015 15:27
atpakaļ