Otrdiena, 2021. gada 28 . septembris

Vārda dienas: Ādolfs, Ilgonis

  • -A
  • A
  • +A

Popgrupas “Karameles”, “Ledenītes”, “Bon Bon” un “Šokolāde”

Popgrupa “Karameles” darbojas no 2012. gada. Sākotnēji grupā dziedāja četras Babītes novadā dzīvojošas meitenes. Pateicoties vecāku iniciatīvai, 2016. gada martā popgrupa “Karameles” paplašinājās, tika uzņemti jaunāki dalībnieki, tādējādi izveidojot bērnu popgrupu “Ledenītes”. Savukārt 2018. gadā izveidojās popgrupa “Bon Bon”, bet 2019. gadā – popgrupa “Šokolāde”.

Popgrupas dibināšanas mērķis bija atbalstīt bērnu radošās intereses un iemācīt ne tikai dziedāšanu mikrofonos un skatuves kultūru, bet arī veidot interesantus un kvalitatīvus priekšnesumus mūsdienīgā stilā, kas bērniem un jauniešiem ir īpaši aktuāli. Tāpēc jau vairāku gadu garumā tiek rīkots Ziemassvētku labdarības koncerts sadarbībā ar SOS Bērnu ciemata asociāciju. Popgrupas dalībnieki aktīvi piedalās Babītes novada rīkotajos kultūras pasākumos, kā arī iestudētas divas koncertizrādes jeb mūzikli – muzikāli interaktīvs koncertuzvedums ar Silvijas Silavas mūziku un dziesmām „Laumiņu dejas” un koncertprogramma ar latviešu tautas dziesmās „Es nopinu vainadziņu”. Šobrīd viens no galvenajiem uzdevumiem ir iekļaut repertuārā un izpildīt vietējo komponistu mūziku, tādējādi to popularizējot Latvijā.

Kopš 2015. gada popgrupas vada Kristīne Paņko, 2020. gada vasarā nosvinēta arī 5 gadu sadarbības jubileja un izdots disks “Saldais ēdiens”.

“Karameles” (foto: Iveta Mazīte)

“Ledenītes” (foto: Iveta Mazīte)

“Bon Bon” (foto: Iveta Mazīte)

“Šokolāde” (foto: Iveta Mazīte)

Popgrupu un Kristīnes Paņko piecu gadu sadarbības jubilejas koncerts/diska prezentācija “Saldais ēdiens”, 2020. gada augusts

Ziemassvētku dziesma “Pingvīnmambo” (G.Meijera mūzika un vārdi), izpilda popgrupa “Šokolāde”, 2020. gada decembris

“Ziemas vakars” (B.Reimeres, L.Vāczemnieka vārdi/ R.Paula mūzika/ E.Lindes aranžējums), izpilda popgrupa “Karameles”, 2020. gada decembris

 

Kontakti saziņai:

Vokālais pedagogs un ansambļu vadītāja: Kristīne Paņko,

mob. tālrunis: 26162042,

e-pasts: kristineaigaozolina@inbox.lv.

Mēģinājumi notiek Kultūrizglītības centra telpās,

Jūrmalas ielā 14A, Piņķos, Babītes pagastā.

“Ziemassvētku miera sardze” (Linda Leen), izpilda popgrupa “Ledenītes”, 2020. gada decembris

“Kad Ēģiptē sniegs” (M.Freimanis), izpilda popgrupa “BON BON”, 2020. gada decembris

Pēdējais atjaunošanas datums: 28/12/2020 13:05
atpakaļ