Ceturdiena, 2020. gada 26 . novembris

Vārda dienas: Konrāds, Sebastians

  • -A
  • A
  • +A

Krīzes situācijas skartās ģimenes (personas) varēs saņemt pabalstu 80 EUR apmērā

17.04.2020 12:12

2020. gada 14. aprīļa ārkārtas sēdē Babītes novada pašvaldības dome lēmusi par pabalsta piešķiršanu krīzes situācijas skartajām ģimenēm.

Pabalsta apmērs noteikts 80.00 EUR apmērā vienai personai, ja izsludinātās ārkārtas situācijas dēļ tā nespēj nodrošināt savas pamatvajadzības un atbilst kādam no šiem kritērijiem:

1) ģimenei (personai) saistībā ar ārkārtējo situāciju nav ienākumu (piemēram, persona ir bezalgas atvaļinājumā, personai ir piešķirts bezdarbnieka statuss, bet nepienākas bezdarbnieka pabalsts, pašnodarbinātas vai uz uzņēmuma līguma, vai uz cita veida līguma pamata nodarbinātas personas – pakalpojumu sniedzēji, kas zaudējuši ienākumu avotu, u.c.);

2) ģimenei (personai) ir radušies papildu izdevumi, ko tā pati nespēj segt, atrodoties pašizolācijā saistībā ar atgriešanos no COVID-19 skartajām valstīm/ šobrīd jebkuras citas valsts (piemēram, ienākumi un uzkrājumi iztērēti papildus mājoklim, viesnīcai, transportam, u.c.);

3) ģimene (persona) atrodas vai ir atradusies karantīnā un tai nav iztikas līdzekļu.

Pabalstu var saņemt Babītes novadā deklarētās personas, kuras nonākušas īslaicīgās grūtībās Covid-19 radītu apstākļu dēļ, iesniedzot iesniegumu Babītes novada Sociālajā dienestā, pievienojot dokumentus vai informāciju par apstākļiem, kas radījuši personas nonākšanu krīzes situācijā. Iesniegumu iesniegšana – elektroniski, sūtot informāciju ar drošu elektronisko parakstu uz e-pastu socialaisdienests@babite.lv, vai atstājot pastkastītē pie Sociālā dienesta durvīm.

Jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar Babītes novada pašvaldības Sociālo dienestu pa tālruņiem 67914285 vai 67914369!

Babītes novada pašvaldības administrācija

Pēdējais atjaunošanas datums: 14/07/2020 10:34
atpakaļ