Piektdiena, 2020. gada 30 . oktobris

Vārda dienas: Adīna, Nadīna, Ulla

  • -A
  • A
  • +A

[:lv]Konkursā izvēlēts PII “Saimīte” jaunais logo[:]

18.12.2015 11:21

[:lv]Oktobrī izsludinātajā pirmsskolas izglītības iestādes “Saimīte” konkursā par iestādes logo kopumā piedalījās 11 zīmējumu autori. Konkursam iesniegtie darbi labākā noteikšanai bez norādes par to autoriem tika izvietoti izstādē PII “Saimīte” Mārtiņdienas pasākuma laikā. Ikvienam pasākuma apmeklētājam ar īpašu uzlīmi bija iespēja nobalsot par viņaprāt piemērotāko logo variantu.

Apkopojot balsu skaitu, 1.vietu ar 51 balsi ir ieguvis Megijas Erdmanes- Hermanes radītais logo (attēlā), kas turpmāk tiks izmantots PII “Saimīte” ēkas un rīkoto pasākumu vizuālajā noformējumā, dažādos prezentācijas materiālos un poligrāfiskajos izdevumos.

Konkursa nolikums paredz apbalvot trīs labāko logo autorus, tāpēc piemiņas balvu ieguvis arī autoru kolektīvs no grupas “Skudriņas” (zīmējumam 46 balsis), un Diānas Āboltiņas ģimene (zīmējumam 16 balsis).

Balsošanas procesu Mārtiņdienas pasākumā laikā uzraudzīja mūzikas skolotāja Liena Bernharde un PII “Saimīte” vadītājas vietniece izglītības jomā Ruta Bārzdaine.

Savukārt izvēlēto uzvarētājlogo datorprogrammā noformēt palīdzēja Kristīne Volkoviča.

PII “Saimīte” pateicas visiem konkursantiem par interesi un ieguldīto darbu logo radīšanā!

Lelde Drozdova-Auzāne,

Babītes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste

[:]

Pēdējais atjaunošanas datums: 18/12/2015 11:21
atpakaļ