Svētdiena, 2019. gada 15 . septembris

Vārda dienas: Gunvaldis, Gunvaris, Sandra, Sondra

  • -A
  • A
  • +A

Konferencē dalāmies pieredzē par projekta norisi Babītē

21.05.2018 17:41
Babītes vidusskola konference 2

20. aprīlī Kultūras pilī „Ziemeļblāzma” notika vides izglītības projekta noslēguma konference „Zaļākai uzņēmējdarbībai Eiropā”, kurā piedalījās arī Babītes vidusskolas skolotājas Inese Gavare un Diāna Pekša un 7.a un 8.a klases skolēni. Tajā varēja iepazīties ar piemēriem aprites ekonomikas ideju iekļaušanai mācību un ārpusstundu darbā, dalīties pieredzē un uzklausīt praktiķu padomus, piedalīties ideju darbnīcās un aplūkot skolēnu biznesa projektu piemērus.
Noslēguma pasākumā pedagogi kopā ar 7.a un 8.a klases audzēkņiem ar godu pārstāvēja Babītes vidusskolu un novadu, prezentējot padarītā darba rezultātus. Pedagoģes D. Pekša un I. Gavare dalījās savā pieredzē ar konferences dalībniekiem, izstāstot par projekta norisi skolā, izmantoto mācību materiālu aprobāciju¬, secinājumiem un ieteikumiem turpmākajam darbam. Tā bija praktiska iespēja izmēģināt, kā darbojas kompetencēs un uz vērtībām orientēta mācīšanās. Savukārt skolēni iepazīstināja klātesošos ar zaļā biznesa idejām, kuras varētu attīstīt Babītes novadā, un izveidoto animācijas pasaku, kas izpelnījās lielu konferences dalībnieku interesi un atbalstu.
Mūsu skolas projektā iesaistīto pedagogu un audzēkņu darbu novērtēja atzinīgi, tika piešķirta speciālbalva no „Prakse.lv” par izcilu ieguldījumu projektā „Zaļākai uzņēmējdarbībai Eiropā”. Tā paredz projektā iesaistīto klašu skolēniem iespēju piedalīties Atvērto durvju nedēļā 2019. gadā, uzņēmuma „Prakse.lv” komanda nodrošina palīdzību visā pieteikšanās procesā un komunikācijā ar uzņēmumiem.

Diāna Pekša, Inese Gavare,

Babītes vidusskolas skolotājas

            FOTO: KRIŠJĀNIS LIEPIŅŠ

Pēdējais atjaunošanas datums: 21/05/2018 17:41
atpakaļ