Svētdiena, 2018. gada 16 . decembris

Vārda dienas: Alvīne

  • -A
  • A
  • +A

Koncerts “Tenoru Jaunais gads” 25.janvārī Piņķos

06.12.2018 17:41
Tenoru Jaunais gads

25.janvārī plkst.19.00 acinām uz koncertu “Tenoru Jaunais gads” Babītes novada pašvaldības kultūrizglītības centrā Jūrmalas ielā 14A, Piņķos. 

Skatītāji tiek gaidīti uz jauno koncertprogrammu  “Tenoru Jaunis gads”,   lai kopā  izbaudītu Ziemassvētku noskaņu un ievadītu Jauno, 2019.gadu! Koncertā piedalās lieliski dziedātāji no Nacionālās operas un Latvijas teātriem – Juris Jope, Kristians Kareļins, Mārtiņš Brūveris, Marģers Eglinskis. Pavadījumu nodrošina Anatolija Livčas  instrumentālā grupa.

Koncertā skanēs klausītāju iemīļotas dziesmas gluži jaunā interpretācijā un īpašā daudzbalsībā – „Karameles”,  „Divi eņģeļi”, „Zelta kamanas”,  „Mazā”, „O, Sole Mio”, „Tavas mājas manā azotē”, „Ziemassvētku miera sardze”, „Ziemas ceļa idille”,  „Tava rīta kafija”  u.c. no Intara Busuļa, Dona, Mārtiņa Freimaņa, Igo, Lindas Leen u.c. dziedātāju repertuāra, kā arī citi – ne mazāk pazīstami  Zigmara Liepiņa un Raimonda Paula  „zelta” repertuāra skaņdarbi. Būs arī aktieru novēlējumi Jaunajā Gadā un asprātīga  interepretācija par to, ko mums sola astologi  Jaunajā Dzeltenās Cūkas gadā. „Koncertā  ir nopietni  piedomāts par estētisku baudījumu, lai ikvienam rodas svētku sajūta un tā patīkamā kņudoņa pakrūtē,  jau ienākot zālē – to nodrošinās gan skaņas, gan smaržas, gan gaismas, un visam pāri – saturs. Būs arī muzikāli pārsteigumi!  Kā nu bez tiem Jaungada noskaņās…”  – Laila Ilze Purmaliete, koncerta producente.

Koncerta īpašā viese   –  Nacionālā teātra vadošā aktrise  Madara Botmane, kura pati ir arī izcila dziedātāja. Daudziem skatītājiem viņa noteikti  ir palikus atmiņā, kā  Raimonda Paula dziedātaja, uzstājoties duetā ar Juri Jopi. 

Juris Jope – izcilais Latvijas Nacionālās operas solists, kuru daudzi vēl atceras kā Raimonda Paula dziesmu izpildītāju  un Nacionālā teātra aktieri, Kristians Kareļins – viens no pieprasītākajiem dziedošajiem Nacionālā teātra aktieriem, kurš spēlē teju visos TV seriālos un skatītājus pārsteidz ar savu operisko balsi un stāju; Mārtiņš Brūveris – neapšaubāmi viens no labākajiem un plastiskākajiem Latvijas Nacionālā teātra aktieriem ar fantastisku balss tembru un spēju atveidot visdažādākos dziedātājus; liepājnieks Marģers Eglinskis,  kurā apvienots valdzinošais Hosē Karerasa balss tembrs ar mistera Bīna šarmu, un, lai arī viņa vārds vēl nav Latvijā tik plaši zināms, līdz šim koncertos un izrādēs viņš vienmēr ir izpelnījies  vislielākos skatītāju aplausus -, viņi visi apvienojušies šarmantajā un romantiskajā projektā „Tenoru Jaunais gads”.

Par pavadījumu koncertos gādās izsmalcinātā pianista  Anatolija Livča  instrumentālā grupa, kurā muzicē izcili sava amata meistari, kuri  paralēli spēlē gan Latvijas labāko grupu sastāvā, gan Latvijas Nacionālajā simfoniskajā orķestrī.

Biļetes jau pieejamas visās “Biļešu Paradīzes” tirdzniecības vietās un internetā www.bilesuparadize.lv.

Pēdējais atjaunošanas datums: 06/12/2018 17:47
atpakaļ