Piektdiena, 2020. gada 18 . septembris

Vārda dienas: Alita, Elita, Liesma

  • -A
  • A
  • +A

Katram Babītes novada ciemam savu #Laimeskoku! – 19. septembrī aicinām piedalīties koku stādīšanas akcijā Piņķos!

14.09.2020 11:19

19. septembrī notiks „Pasaules Talka”, kuras ietvaros kustība „Lielā Talka” aicina ikvienu iesaistīties apkārtējās vides sakopšanas darbos, kā arī piedalīties jau par tradīciju kļuvušajā koku stādīšanas akcijā #Laimeskoki.

Arī Babītes novada pašvaldība, iesaistoties šajā zaļākas vides veicināšanas aktivitātē, sadarbībā ar vides apzaļumošanas un kokkopības ekspertiem, Babītes novada biedrību –   “Annas koku skolas biedrība”– 19. septembrī plkst. 10. 00 organizēs koku stādīšanas talku. Par piemērotāko vietu koku stādīšanai izraudzīta Piņķu ūdenskrātuves apkārtne, kur augusta vidū uzsākti labiekārtošanas darbi promenādes  – gājēju celiņa ar atpūtas saliņām – izbūvei.

Talkā plānots iestādīt 29 kokus kā simbolus katram Babītes novada ciemam, tāpēc aicinām iedzīvotājus būt aktīviem un piedalīties pasākumā, lai konkrēto #Laimeskoku iestādītu tieši atbilstošā ciema iedzīvotāji! To ciemu iedzīvotājiem, kas būs pārstāvēti mazākā skaitā, palīgā nāks Babītes novada pašvaldības amatierkolektīvu dalībnieki. Aicinām  līdzi ņemt grābekļus, lāpstas un lejkannas, ģērbties atbilstoši laikapstākļiem!

Paralēli koku stādīšanai notiks arī izglītojoša lekcija par kokkopību, ko vadīs eksperti no iepriekšpieminētās pašmāju biedrības “Annas koku skolas biedrība”.

Par apmeklētāju noskaņojumu un raitu darba dunu rūpēsies pasākumu vadītājs, pašvaldības domes deputāts Jānis Kazaks. Aicinām katru nākt ar savu krūzīti, jo pēc labi padarīta darba talciniekus cienāsim ar tēju.

Pie iestādītājiem kokiem tiks izvietotas informatīvas plāksnes ar dekoratīviem māla elementiem. Uz tiem būs izlasāmi ciemu nosaukumi, koku stādīšanas gads un akcijas nosaukums #laimeskoki. Plāksnes kopā ar Babītes vidusskolas audzēkņiem gatavo pašmāju keramiķe Iveta Bude.

 

Vairāk par „Lielo Talku” lasiet šeit>.

Lelde Drozdova – Auzāne, Māra Mičule

Babītes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciālistes

 

Pēdējais atjaunošanas datums: 17/09/2020 09:39
atpakaļ