Piektdiena, 2020. gada 07 . augusts

Vārda dienas: Alfrēds, Fredis, Madars

  • -A
  • A
  • +A

[:lv]„Kaspīne„ festivālā „Europeade – 52”[:]

17.08.2015 12:04

[:lv]Babītes novada pašvaldības Kultūrizglītības centra bērnu tautas deju kolektīvs „Kaspīne” no 5. līdz 9.augustam pārstāvēja Babītes novadu un Latviju lielākajā Eiropas tautu deju festivālā „Europeade. Šis festivāls katru gadu notiek kādā no Eiropas valstīm. Par šī gada festivāla, kas jau ir 52. pēc kārtas, mājvietu tika izraudzīta Zviedrijas pilsēta Helsingborga, kas atrodas gandrīz 600 km attālumā no Stokholmas.

Festivāla programma bija ļoti saspringta – četru dienu laikā „Kaspīne” piedalījās četros koncertos. Kopā ar dejotāju pavadošo grupu – mūziķiem Silviju Silavu, Sniedzi Prauliņu un Kristapu Šķēls dejojām savu īpaši šim festivālam sagatavoto programmu. Saņēmām vētrainus aplausus, nedalītu skatītāju un dejotāju atzinību un bezgala daudz komplimentu – „Kaspīnes” bērnu sniegumu ļoti novērtēja.

Iespaidiem bagāta bija parāde – gājiens pa Helsingborgu, kurā piedalījās 6000 dejotāju, un 32 „Kaspīnes” dejotāji bija tikai neliela daļiņa dažādu tautību un vecumu dejotāju draudzīgajā pulkā.

Pēc festivāla ieguvām jaunus draugus un uzaicinājumus piedalīties festivālos Spānijā, Grieķijā un Polijā.

Prieks, lepnums, pozitīvas emocijas un neaizmirstamas atmiņas nu piepildījušas katra sirsniņu. Paldies „Kaspīnes” vadošajai un radošajai komandai – Ingūnai Dobičinaitei, Kristīnai Matarai, Kristapam Muižniekam un mūziķiem! Paldies Babītes novada pašvaldībai par līdzfinansējumu. Paldies visiem, kuri palīdzēja „Kaspīnei” aizbraukt un piedalīties festivālā.

                                                                                                                 Dace Veide, „Kaspīnes” vadītāja

Fotogalerija aplūkojama: www.facebook.com/Babitesnovads

[:]

Pēdējais atjaunošanas datums: 18/04/2017 13:59
atpakaļ