Pirmdiena, 2020. gada 06 . jūlijs

Vārda dienas: Andžejs, Andžs, Edīte, Esmeralda

  • -A
  • A
  • +A

[:lv]Jūnija sporta notikumu plāns[:]

03.06.2016 14:49

[:lv]

 

Nr.

 

SPORTA PASĀKUMS

 

DATUMS

 

LAIKS

 

VIETA

 

DALĪBNIEKI

 

 

1.

FUTBOLS

Latvijas čempionāts

2.līga

 

3.JŪNIJS

 

20.00

 

Piņķi

SK ”Babīte 2” –

Fortuna/Ogre

 

 

2.

PLUDMALES VOLEJBOLS

Pierīgas nov. sporta spēles

 

4.JŪNIJS

 

11.00

 

 Mālpils

Babītes novada komanda
 

3.

FUTBOLS

Latvijas čempionāts

1.līga

 

5.JŪNIJS

 

16.00

 

Piņķi

SK ”Babīte” –

Rēzeknes FA/BJSS

 

 

4.

FUTBOLS

Latvijas čempionāts

2.līga

 

10.JŪNIJS

 

20.00

 

Piņķi

SK ”Babīte 2” –

„Caramba” (Rīga)

 

5.

FLORBOLS

LATVIJAS IV VASARAS OLIMPIĀDE

Atlases sacensības 2.posms

 

10.JŪNIJS

 

21.00

 

Liepāja

Babītes novads –

Liepājas pilsēta

 

 

6.

FLORBOLS

LATVIJAS IV VASARAS OLIMPIĀDE

Atlases sacensības 2.posms

 

11.JŪNIJS

14.00

 

16.00

 

 

Liepāja

Babītes novads –

Talsu novads,

Grobiņas novads

 

7.

PLUDMALES VOLEJBOLS

LSVS 53. Sporta spēles

 

11.JŪNIJS

 

10.00

 

 

Jūrmala

SK ”Babīte”

veterānu komandas

 

 

8.

FUTBOLS

Latvijas čempionāts

1. līga

 

12.JŪNIJS

 

18.00

 

Rīga

SK ”Babīte” –

FC Skonto

 

9.

FUTBOLS

Latvijas čempionāts

U-18

 

15.JŪNIJS

 

12.00

 

Piņķi

SK ”Babīte” –

JFA Jelgava

 

10.

PAŠVALDĪBU DARBINIEKU

Pierīgas nov. sporta spēles

 

17.JŪNIJS

 

13.00

 

Mārupe

Babītes novada pašvaldības darbinieku komanda
 

11.

FUTBOLS

Latvijas čempionāts

2. līga

 

17.JŪNIJS

 

20.00

 

Piņķi

SK ”Babīte 2” –

Super Nova (Rīga)

 

12.

FUTBOLS

Latvijas čempionāts

2. līga

 

22.JŪNIJS

 

20.00

 

Piņķi

SK ”Babīte 2” –

Olaine

 

13.

FUTBOLS

Latvijas čempionāts

2. līga

 

17.JŪNIJS

 

20.00

 

Piņķi

SK ”Babīte 2” –

Super Nova (Rīga)

14.  FUTBOLS

LATVIJAS IV VASARAS OLIMPIĀDE

Atlases sacensības 2.posms

21.JŪNIJS  18.00 Smiltene Babītes novads –

Smiltenes novads

 

15.

FUTBOLS

Latvijas čempionāts

1.līga

 

25.JŪNIJS

 

17.00

 

Rīga

SK ”Babīte” –

FC RTU (Rīga)

 

 

16.

FUTBOLS

Latvijas čempionāts

2.līga

 

29.JŪNIJS

 

20.00

 

Piņķi

SK ”Babīte 2” –

„Traktors”

 

17.

FUTBOLS

Latvijas čempionāts

2.līga

 

29.JŪNIJS

 

20.00

 

Piņķi

SK ”Babīte 2” –

„Traktors”

 

18.

FUTBOLS

Latvijas čempionāts

U-18

 

30.JŪNIJS

 

12.00

 

Rīga

SK ”Babīte” –

RFS (Rīga)

[:]

Pēdējais atjaunošanas datums: 18/04/2017 14:03
atpakaļ