Piektdiena, 2021. gada 05 . marts

Vārda dienas: Aurora, Austra

  • -A
  • A
  • +A

Jauns pakalpojums – bioloģisko atkritumu savākšana

18.01.2021 11:41

Ņemot vērā Babītes novada pašvaldības domes 16.12.2020. lēmumu “Par bioloģiski noārdāmo atkritumu apsaimniekošanas maksas apstiprināšanu” (protokols Nr. 23, 25.§), no 2021.gada 1.februāra atkritumu apsaimniekotājs SIA “Eco Baltia vide” papildu līdz šim pieņemtajiem dārza atkritumiem nodrošinās arī bioloģiski noārdāmo virtuves atkritumu savākšanu no klientiem, piemērojot cenu 12,50 eiro bez PVN 21% apmērā par vienu kubikmetru.

Tas nozīmē, ka turpmāk iedzīvotājiem būs iespēja līdztekus sadzīves atkritumu konteineram lietot atsevišķu konteineru vai iegādāties speciālo priekšapmaksas maisu, kas paredzēts dārza un virtuves atkritumu šķirošanai. Līdz šim bioloģiski noārdāmo atkritumu konteinerā varēja izmest tikai dārza atkritumus – koku lapas, krūmus, zāli, taču turpmāk iedzīvotāji aicināti dalīti nodot arī augļus, dārzeņus, kafijas un tējas biezumus, augu izcelsmes gatavās pārtikas atkritumus u.c. līdzīgus, kā arī termiski apstrādātus dzīvnieku izcelsmes produktus.

Plašāka informācija par bioloģiski noārdāmo un cita veida atkritumu šķirošanas iespējām, sazinoties atkritumu apsaimniekotāju SIA “Eco Baltia vide”.

Jānis Ozoliņš,

Babītes novada pašvaldības nekustamā īpašuma apsaimniekošanas daļas vadītājs 

 

Pēdējais atjaunošanas datums: 18/01/2021 11:41
atpakaļ