Piektdiena, 2020. gada 30 . oktobris

Vārda dienas: Adīna, Nadīna, Ulla

  • -A
  • A
  • +A

[:lv]PII “Saimīte” jauna mājaslapa; šodien piedalās Sniega dienas aktivitātēs;[:]

18.01.2016 08:47

[:lv]

Jaunais gads pirmsskolas izglītības iestādē “Saimīte” sācies ar patīkamiem jaunumiem – 18.janvārī darbību uzsāk iestādes mājaslapa: www.bernudarzssaimite.lv.

Turpinās eTwinning programmas projekts “Māksla visos gadalaikos”, ko īsteno grupa “Skudriņas” kopā ar Igaunijas pirmsskolas izglītības iestādes vienu grupu. Gala rezultātā taps kalendārs, kurā būs ierakstīti abu pirmsskolas iestāžu bērnu dzimšanas dienas, abu valstu svinamie svētki. Projekta laikā bērni pēta, kā kaimiņu valsts bērni svin svētkus, mācās igauņu dziesmas un rotaļas.

Eko skolas programmas ietvaros bērni tiek mudināti veselīga uztura izzināšanā, bērni pēta, kuros dārzeņos, augļos ir vitamīni, kādi tie ir, kas jādara, lai būtu veseli. Tāpat šīs programmas ietvaros bērni kopā ar vecākiem piedalās makulatūras kampaņas vākšanā, kas norisinās no janvāra līdz martam.

18.janvārī piedalāmies Pasaules sniega dienā, kuras laikā bērni iesaistās dažādās ziemas sporta aktivitātēs.

Pavasarī plānojam organizēt mazo dziedātāju – vokālistu konkursu, kur mazajiem talantiem būs iespēja izpaust savu prasmi gan dziedāt, gan dejot.

Tā kā ikdienā cenšamies ieviest Reggio Emilia filozofijas principu – vide kā trešais skolotājs grupā, ir iegūta laba pieredze, ar kuru varam dalīties ar citiem pirmsskolas izglītības iestāžu pedagogiem. Tāpēc sadarbībā ar Pierīgas izglītības, kultūras un sporta pārvaldi “Saimītē” 27.janvārī tiek rīkota “Pieredzes skola jaunākā pirmsskolas vecuma bērnu skolotājiem. Grupas vide kā trešais skolotājs bērna sensoro spēju attīstībai agrīnajā vecumā”.

Inga Erdmane-Hermane,

PII “Saimīte” vadītāja

[:]

Pēdējais atjaunošanas datums: 18/01/2016 08:48
atpakaļ