• +A

[:lv]Jaunākie sporta sacensību rezultāti[:]

24.08.2016 11:41

[:lv]Latvijas čempionāts pludmales volejbolā

22.-24. jūlijam Jūrmalas pludmales volejbola centrā norisinājās ERGO OPEN 2016 Latvijas pludmales volejbola čempionāta fināls. Novadu čempionātā pārstāvēja Agnese Caica un Jānis Šmēdiņš. J.Šmēdiņš pārī ar Aleksandru Samoilovu izcīnīja Latvijas čempiona titulu un A.Caica pārī ar Anastasiju Kravčenoku bronzas medaļas.

Baltkrievijā Maladzječnā norisinājās trešais posms EEVZA (Austrumeiropas Volejbola zonālā asociācija) turnīrs pludmales volejbolā. Šajā turnīrā piedalījās mūsu novada iedzīvotāja Agnese Caica pārī ar Anastasiju Kravčenoku un izcīnīja dalīto 13.vietu, aizvadot trīs spēles. Vispirms uzvarēts Krievijas duets Florova/Sviridova ar 2:0 (23:21; 21:16), pēc tam zaudējums citam Krievijas duetam Rudihai/Motrihai 1:2 (21:18; 16:21; 8:15) un zaudējums Lietuvas duetam Povilaitītei/ Virbickaitei 0:2 (16:21; 14:21).

Olimpiāde Riodeženeiro

Olimpiskajās spēlēs Riodeženeiro piedalījās arī viens Babītes novada iedzīvotājs, pludmales volejbolists Jānis Šmēdiņš, kurš pārī ar Jūrmalas pilsētas pārstāvi Aleksandru Samoilovu cīnījās pludmales turnīrā. Latvijas vienīgajam pārim pludmales volejbolā D apakšgrupā vispirms uzvara ar 2:1 (21:17; 18:21; 15-13) pār kanādiešiem Benu Sakstonu un Čeimu Šalku pēc tam zaudējumi ar 1:2 (21:23; 21:19; 9:15) kubiešiem Nivaldo Diasam un Serhio Gonsalesam un 1:2 (16:21; 22:20; 7:15) brazīliešiem Pedru Solbergam un Evandru Gonsalesam. Grupā 1.vietu izcīnīja Kubas komanda, bet pārējiem trīs pāriem bija vienāds rezultāts, kur vietu sadalījumu noteica šo trīs komandu labākais gūto un zaudēto mazo punktu attiecība. 2.vietā brazīlieši, 3.vietā kanādieši un 4.vietā Latvijas komanda, kura arī beidza savu dalību šajās Olimpiskajās spēlēs.

Futbols

Latvijas 1. līgas čempionātā SKBabīte vīriešu futbola komanda ir nospēlējusi septiņpadsmit spēles, izcīnot sešpadsmit uzvaras un piedzīvojot pirmo zaudējumu

Novuss

23.un 24.jūlijā Ventspilī notika Pasaules kausa izcīņas sestā posma sacensības novusā.Šajās sacensības piedalījās arī septiņi sporta kluba „Babīte” pārstāvji. Vīriešiem 154 dalībnieku konkurencē 3.vietu izcīnīja Alfrēds Reinsons, 16.vietu Ainārs Grosens, 21.vietu Igors Ramba, 47.vietu Kristaps Zariņš, 77.vietu Raivis Jansons, 97.vietu Staņislavs Kojalovičs. Dāmām bija 42 dalībnieces un šajā konkurencē 27.vietu izcīnīja Aiva Oša.

Dubultspēļu sacensības A.Oša un A. Grosens starp 36 jauktiem pāriem ierindojās 11.vietā. Dubultspēlēs vīriešu pāriem piedalījās 46 pāri. R Jansons un I. Ramba izcīnīja 14.vietu, bet S. Kojalovičs un K.Zariņš 26.vieta. 6.un 7.augustā Talsos notika Latvijas juridisko biedru komandu čempionāts, kura bez trim vīriešiem piedalījās divas dāmas un viens jaunietis līdz 18 gadiem. Sešpadsmit komandu sacensību maratonā SK Babīte komanda ierindojās 12.vietā. Komandas sastāvs :Ivo Širma (jaunietis), Aiva Oša, Dace Balaka, Raivis Jansons, Kristaps Zariņš, Sergejs Varša.

Teniss

No 8. līdz 13.augustam Lielupes tenisa kortos notika Latvijas čempionāts tenisā. Sieviešu konkurencē, nezaudējot ne vienu setu, par Latvijas čempioni kļuva Babītes novada iedzīvotāja 16 gadu jaunā Daniela Vismane. Sacensības piedalījās arī otra Babītes novada iedzīvotāja Kristiāna Linda Zahare, kura izstājās no sacensībām otrās kārtas spēlē.