Latvijas komandu čempionāts, 3. posms, virslīga.

Rezultāti:

SK „Babīte” –  NK „Vaidava”   27:23,

SK „Babīte” –  NK „Ventspils”  19:31,

SK „Babīte” –  „Promieņ” Daugavpils   23:27.

2.līgas turnīrā SK „ Babīte – 2” komanda aizvadīja trīs spēles Ogrē un izcīnīja divas uzvaras, bet vienu spēli zaudēja.

Rezultāti:

SK „Babīte” –  Aloja   26:14,

SK „Babīte” –  Pļaviņas 28:22,

SK „Babīte” –  Jaunpils  21:29.

16.februāris, Bērvircavā (Jelgavas novadā)

Latvijas komandu čempionāts, 4. posms, virslīga.

Rezultāti:

SK „Babīte” –  NK  „Avangards” 28:12,

SK „Babīte” –  Ķekava 27:13,

SK „Babīte” –  Valmiera   20:30.

Pirms pēdējās kārtas Babītes novada komandas turnīra tabulā ierindojās 5.vietā.

2.līgas turnīrā SK „ Babīte – 2” komanda aizvadīja trīs spēles Piņķos. Mājinieki izrādījās viesmīlīgi un zaudēja visas trīs spēles.

Rezultāti:

SK „Babīte” –  Lauciene   13:27,

SK „Babīte” –  Baldone 22:26,

SK „Babīte” –  Valdemārpils  21:29.

Pašlaik SK „Babīte -2” ar 18 punktiem ieņem 8. vietu otrās līgas turnīra tabulā.

24.februārī  Babītes sporta kompleksā notika otrais posms Babītes kausa izcīņas novusa dubultspēlēs vīriešiem.

2.posma labākie: Gaidis Čoders – Raivis Jansons (Babīte), 2.vieta Osvald Priede – Einārs Svarinskis (Ogre), 3.vieta Aivars Emsis – Andris Kapenieks (Babīte).

Volejbols

Noslēdzies Nacionālās līgas pamatturnīrs sievietēm, kurā uzvaras laurus plūca SK „Babīte” volejbolistes.

PIERĪGAS NOVADU SPORTA SPĒLES

Dambrete

10.februārī Salaspilī notika Pierīgas novadu komandu sacensības dambretē. Sacensībās piedalījās piecas pašvaldību komandas, no kurām 1.vietu izcīnīja Babītes novada komanda.

Individuālie rezultāti pie galdiņiem:

1. Beno Butulis – 3.vieta,
  2. Romāns Viļums – 1.vieta,
  3. Igors Krūzbergs – 3.vieta,
  4. Zoja Uvačana – 1.vieta.

Šahs

23.februārī Babītes sporta kompleksā notika pirmās šā gada sacensības šahā “Jaunais šahists” (līdz 12 gadu veciem bērniem). Sacensības pulcēja kuplu dalībnieku skaitu (26), pirmo reizi sacensībās piedalījās viesi no Mārupes novada. Dalībnieki bija sadalīti trīs grupās – pēc vecuma un spēles prasmes.

Par uzvārētāju jaunākajā grupā (“pirmklasnieki – 1″) kļuva Viktors Rukāns. Otrajā, jaunākajā grupā (“pirmklasnieki – 2″), par uzvarētāju kļuva Jegors Peks. Čempiona titulu vecākajā grupā izcīnīja viesis no Mārupes novada Miks Račko, otrajā vietā ierindojās Ralfs Linga, trešajā – Emīls Bergmanis.

MARTS

Latvijas Sporta Veterānu Savienības 56.SPORTA SPĒLES

2.martā Rīgas sporta manēžā notika ziemas vieglatlētikas sacensības telpās veterāniem.

Šajās sacensības piedalījās vienīgā Babītes novada pārstāve Ilona Kojaloviča, kura izcīnīja divas medaļas vecuma grupā (50+) – 1.vietu lodes grūšanā, 2.vietu augstlēkšanā.

Turpat notika arī sacensības svaru bumbu celšanā. Komandu kopvērtējumā Babītes novada komanda kļuva par uzvārētāju. Individuālajā vērtējumā Babītes novada iedzīvotāji Viesturs Gargurnis (gr.65+)  izcīnīja pirmo vietu un Anna Bature (gr.65+)  – otro vietu savās vecuma grupās un svara kategorijās.

Volejbols

2. un 3.martā Nacionālās līgas čempionātā sievietēm pusfinālā tikās SK „Babīte” un RSU/MVS komandas. Divu spēļu uzvārētājas cīnījās finālā par pirmo vietu, bet zaudētājas – par trešo.  Diemžēl abās spēlēs pārākas izrādījās pretinieces, uzvarot Babītes komandu ar rezultātu 3:0 un 3:1,  Babītes komandai atstājot iespēju cīnīties par bronzu.

9.un 10.martā Latvijas Nacionālās līgas čempionātā sievietēm notika spēles par 3.vietu. Babītes pretinieces bija Latvijas Universitātes komanda (LU). Diemžēl abās spēlēs pārākas izrādījās pretinieces  (2:3 un 1:3),  SK „Babīte” turnīra kopvērtējumā ierindojās  4.vietā.

Novuss

2.martā ar pēdējo –  5. posmu –  noslēdzās Latvijas komandu čempionāts novusā visās līgās. Sporta kluba „Babīte” komanda viesojās Bauskā, kur viņu pretinieki bija vietējā komanda „Mēmele”, Kuldīgas „Elvi” un Talsu „Baltic Agro” komandas.

Virslīgas čempionātā, izcīnot vēl divas uzvaras pār Mēmeli (29:21) un  Baltic Agro (26:14) un zaudējot „Elvi” (24:26),  sporta kluba „Babīte” komanda ar 30 punktiem ierindojās 5. vietā. Otrās līgas komanda pēdējo posmu aizvadīja Piņķos. Uzvarot Kolku (27:23), zaudējot pagarinājumā Madlienai (27:33) un Priekulei (21:29), ar 22 punktiem  sporta kluba „Babīte” komanda otrās līgas turnīrā ierindojās 8. vietā.

9.martā sākās Latvijas čempionāts novusā dubultspēlēs vīriešiem. Pavisam sacensībām bija pieteikušies 119 vīriešu pāri, kuri tika sadalīti 12 zonās. SK “Babīti” pārstāvēja seši pāri. Pēc pirmās kārtas tālākām sacensībām kvalificējās četri pāri- Ainārs Grosens ar Igoru Rambu, Gaidis Čoders ar Raivi Jansonu,  Sergejs Varša ar Staņislavu Kojaloviču un Jānis Saukitens ar Andri Gaili.

Pierīgas novadu sporta spēles

16.martā Baldonē notika Pierīgas novadu sacensības novusā. Vienpadsmit komandu konkurencē Babītes komandai sīvā cīņā izdevās nosargāt uzvarētāju titulu (36 punkti), aiz sevis atstājot Ādažu novadu (32 punkti) un Ķekavas novadu (30 punkti).

Zolīte

Babītes novada 2019.gada sacensības ,,Zolīte”, 2. posms (Babītes sporta kompleksā 17.martā)

Piedalījās 18 dalībnieki, no kuriem arī 3 daiļā dzimuma pārstāves.

12 LAPIŅŠ JURĢIS 6 +8 3 -1 9 2 -8 11 4 +3 15 2 -22 17 -20 15
13 MINCĀNS VALDIS 4 -3 6 +6 10 4 0 14 4 +3 18 2 -26 20 -20 10
14 OSIS RITVARS 3 -4 6 +33 9 2 -9 11 6 +6 17 2 -24 19 +2 12
15 PRIEDĪTIS MĀRIS 6 +15 2 -28 8 2 -5 10 6 +5 16 4 +8 20 -5 8
16 RIBULIS VLADISLAVS 6 +9 6 +26 12 2 -27 14 6 +7 20 6 +21 26 +36 II
17 ZŪZENS JĀNIS 6 +9 6 +2 12 6 +24 18 2 -8 20 2 -29 22 -2 6
18 VARŠA SERGEJS 2 -6 2 -24 4 6 +12 10 4 -1 14 4 +11 18 -8 13