Vārda dienas: Leokādija, Leontīne, Ligija, Lonija

09.05.2018 08:52
Sporta_rezultati

BABĪTES NOVADA SPORTA SPĒLES
Novuss
30.aprīlī Babītes sporta kompleksā notika atklātās sacensības novusa dubultspēlās jauktajiem pāriem „Babītes kauss – 2018”, kur piedalījās 21 pāris no 10 novadiem. Pirmo vietu izcīnīja Dzintra Čudare (Rīga) – Sergejs Varša (Babīte), 3.vieta –Dacei Balakai (Jelgava) – Jānim Saukitenam (Babīte).

Peldēšana
27.aprīlī Babītes sporta kompleksā notika tradicionālās sacensības peldēšanā bērniem „Babītes ķīsis”, kurās piedalījās gan Babītes vidusskolas skolēni, gan Pierīgas novadu skolu komandas. Sacensības notika trīs vecuma grupās. Kopumā sacensībās startēja 104 dalībnieki no septiņām skolām. Vislabākie panākumi bija Ādažu vidusskolas peldētājiem – deviņas pirmās vietas. Savukārt Babītes novada peldētājiem kopā septiņi uzvarētāju tituli. Labākie rezultāti: Ronja Ozola un Alise Krastiņa katra ieguva divas zelta medaļas, Kate Skujiņa un Gustavs Dūšelis katrs izcīnīja divas sudraba medaļas, savukārt un Babītes novada komanda uzvarēja stafetes peldējumā.

PIEDĀVĀJUMS
Visus, kuri vēlas aizstāvēt Babītes novada godu Pierīgas novadu sacensībās MTB riteņbraukšanā, kas notiks 2.jūnijā, aicinām pieteikties sacensībām līdz 28.maijam.
Sacensības notiks Baldones novadā pie Riekstu kalna dažādās vecuma grupās un distancēs. Pieteikšanās un sīkāka informācija par sacensībām, zvanot uz tālr. nr. – 29680882 (Sergejs Varša).