Piektdiena, 2020. gada 05 . jūnijs

Vārda dienas: Igors, Ingvars, Margots

  • -A
  • A
  • +A

Jaunākie sporta sacensību rezultāti

13.03.2018 10:44

LSVS 55.SPORTA SPĒLES

Vieglatlētika

3.martā Rīgā notika ziemas vieglatlētikas sacensības telpās veterāniem. Šajās sacensības piedalījās vairāki Babītes novada pārstāvji. Kopā izcīnītas sešas zelta un trīs sudraba medaļas.

Labākie sasneigumi savās vecuma grupās:

  • Ilona Kojaloviča – 1.vieta 800 metru skrējienā un lodes grūšanā, 2.vieta augstlēkšanā;
  • Māris Grēniņš – 1.vieta 60m. skrējienā un tāllēkšanā, 2.vieta trīssoļlēkšanā,
  • Andris Rukmanis – 2.vieta lodes grūšanā;
  • Agnese Caica – 1.vieta 60 un 200 metru skrējienā;

LATVIJAS NACIONĀLĀS LĪGAS ČEMPIONĀTS

Volejbols

3. un 4.martā notika Latvijas Nacionālas līgas čempionāta ¼ fināls sievietēm. SK “Babīte” pretinieces bija Jelgavas LLU komanda. Spēles notika līdz divām uzvarām. Sestdien Piņķos mūsu sportistes uzvarēja ar rezultātu 3:1, bet svētdien Jelgavā – ar 3:0, iekļūstot čempionāta pusfinālā.

LATVIJAS KOMANDU ČEMPIONĀTS

Novuss

3.martā ar pēdējo 5.posmu beidzās Latvijas komandu čempionāts novusā visās līgās.

Virslīgas čempionātā, izcīnot vēl trīs uzvaras pār Cesvaini (26:14), Talsu novadu (28:22) un Valmieru (papildu kārtā 31:29), Babītes novada komanda ierindojas ceturtajā vieta, atpaliekot no godalgotas vietas vien par diviem punktiem. Otrās līgas komanda savā turnīrā ierindojas 7.vietā.

11.martā sākās Latvijas čempionāts novusā dubultspēlēs vīriešiem. Pavisam sacensībām pieteikušas 115 vīriešu pāri, kuri sadalīti 12 zonās. SK Babīte pārstāv četri pāri. Pēc pirmās kārtas tālākām sacensībām kvalificējušies trīs pāri: Ainārs Grosens ar Igoru Rambu, Ivars Kampars ar Ivaru Osīti un Sergejs Varša ar Andri Gaili.

 

PIERĪGAS NOVADU SPORTA SPĒLES

Telpu futbols

10. un 11.martā Pierīgas novadu sporta bāzēs notika priekšsacīkstes sacensības telpu futbolā. Babītes novada komanda uzvarēja divas spēles – Salaspils novada komandu ar 5:3 un Ķekavas novadu ar 2:0, bet zaudēja laukuma saimniekiem Baldones novadam ar rezultātu 0:1. Ar to pietika, lai ierindotos pirmajā vietā savā grupā un turpinātu cīnīties finālā par medaļām.

Sagatavoja: Sergejs Varša,

Babītes sporta kompleksa metodiķis

 

Pēdējais atjaunošanas datums: 13/03/2018 14:19
atpakaļ