Jaunākie sporta sacensību rezultāti

22.08.2017 13:28

PASAULES KAUSA IZCĪŅAS 6. POSMS UN EIROPAS ČEMPIONĀTS

Novuss

No 22. līdz 23. jūlijam Liepājā notika Pasaules kausa izcīņas 6. posma sacensības un Eiropas čempionāts novusā.

Pasaules kausa izcīņas 6. posma sacensībās piedalījās pieci sporta kluba „Babīte” pārstāvji. 159 dalībnieku konkurencē 9. vietu izcīnīja Alfrēds Reinsons, Igors Ramba – 20. vietu, Ainārs Grosens – 24. un Gaidis Čoders – 55. vietu. 48 dāmu konkurencē Aivai Ošai – 24. vieta.

Ņemot vērā Pasaules kausa izcīņas 6. posma sacensību rezultātus, Eiropas čempionātam kvalificējās 16 labāko rezultātu ieguvēji, no Babītes novada – Alfrēds Reinsons. Babītes novada novusa meistars izcīnīja 6. vietu Eiropas čempionātā.

Tiem, kuri neiekļuva Pasaules kausa izcīņas 6. posma 16 labāko vidū, sacensību otrajā dienā bija iespēja sacensties dubultspēlēs, kur mūsu sportisti varēja sevi parādīt no labākas puses. 51 vīriešu pāra konkurencē par sacensību uzvarētājiem kļuva Babītes novada novusa meistari Gaidis Čoders un Igors Ramba. Savukārt jaukto pāru konkurencē Aiva Oša un Ainārs Grosens ierindojās 18. vietā.

STARPTAUTISKAIS ČEMPIONĀTS VECMEISTARIEM

Vieglatlētika

No 27. jūlija līdz 6. augustam Dānijas pilsētā Orhūsā notika XX jubilejas čempionāts vieglatlētikā vecmeistariem. Latviju pārstāvēja 57 dalībnieki, tostarp Babītes novada iedzīvotāja Ilona Kojaloviča. I. Kojaloviča piedalījās šķēpa mešanā, ar rezultātu 37 metri un 12 centimetri savā vecuma grupā izcīnot 4. vietu.

BABĪTES NOVADA SPORTA SPĒLES

Pludmales volejbols

Jūlijā un augustā pie Piņķu ūdenskrātuves Babītes sporta kompleksa pludmales volejbola laukumos norisinājās Babītes novada 2017. gada sporta spēles pludmales volejbolā.

1. jūlijā pirmajā posmā piedalījās 12 komandas. 1. vietu izcīnīja Matīss Senkāns un Egīls Strods; 2. – Filips Fiļs un Māris Baumanis; 3. – Edgars Putniņš un Kaspars Rubenis.
  2. jūlijā otrajā posmā piedalījās septiņas komandas. 1. vietu izcīnīja F. Fiļs un M. Baumanis; 2. – Kristaps Dūšelis un Jānis Dūšelis; 3. – Kristaps Lapsiņš un Toms Klāvs.
  3. augustā trešajā posmā piedalījās deviņas komandas. 1. vietu izcīnīja M. Senkāns un E. Strods; 2. – J. Dūšelis un K. Rubenis; 3. – F. Fiļs un M. Baumanis.

Visu trīs posmu kopvērtējumā 1. vietu izcīnīja F. Fiļs un M. Baumanis (168 punkti), 2. – K. Lapsiņš un T. Klāvs (148) un 3. – J. Dūšelis un K. Rubenis (132).

5.augustā norisinājās sacensības pludmales volejbolā veterāniem, kur piedalījās astoņi dalībnieki. Sacensību izspēles kārtība bija ,,pludmales karaļa” turnīra izspēles formāts, kur dalībnieki pēc katra izspēlēta seta mainās pārniekiem un krāj katrs savus punktus. 1. vietu izcīnīja Jānis Kozlovskis, 2. – Jānis Zivtiņš, 3. – Raimonds Ilenāns un 4. – vienīgā daiļā dzimuma pārstāve Jeļena Ceplīte.