Trešdiena, 2020. gada 02 . decembris

Vārda dienas: Meta, Sniedze

  • -A
  • A
  • +A

[:lv]Jaunākie sporta sacensību rezultāti[:]

22.04.2016 10:06

[:lv]FUTBOLS

13.aprīlī Olainē SK „Babīte” futbolisti Latvijas kausa izcīņas ceturtdaļfinālā satikās ar virslīgas komandu FK „Jelgava”. Sīvā cīņā ar rezultātu 3:2 pārāki izrādījās “Jelgava”. 14.aprīlī Latvijas čempionāta sacensības sākās U-18 grupai. SK “Babīte” futbolisti pirmajā spēlē elites grupā tikās ar JFA “Jelgava” un zaudēja ar rezultātu 1:4. 17.aprīlī Piņķu futbola laukumā notika kārtējā spēle Latvijas čempionāta 1.līgas ietvaros. „Babīte” savās mājās uzņēma komandu AFA “Olaine”/SK “Super Nova” un uzvarēja ar rezultātu 2:0.

VOLEJBOLS

16.aprīlī Limbažos turpinājās Latvijas čempionāta finālspēles sieviešu komandām. Otrajā spēlē par trešo vietu SK „Babīte” ar rezultātu 3:1 revanšējās par iepriekšējā nedēļā piedzīvoto zaudējumu Rīgas RSU/MVS komandai. 17.aprīlī izšķirošajā spēlē pārliecinošu uzvaru ar rezultātu 3:0 izcīnīja SK “Babīte” volejbolistes, otro gadu pēc kārtas Latvijas čempionātu noslēdzot ar 3.vietu.

NOVUSS

Turpinās Latvijas čempionāts novusa dubultspēlēs. Tiesības piedalīties pusfināla sacensībās jaukto pāru konkurencē izcīnīja Aiva Oša ar Aināru Grosenu, bet vīriešu pāru konkurencē – Gaidis Čoders ar Kristapu Zariņu.

16.aprīlī Babītes sporta kompleksā notika atklātās sacensības novusa dubultspēlēs vīriešiem. Piedalījās 11 pāri. Labākie rezultāti Sporta grupā – 1.vieta Raivim Jansonam ar Sergeju Varšu, 2. – Gaidim Čoderam ar Kristapu Zariņam (visi pārstāvēja Babītes novadu); 3. – Ēlmaram Štubim ar Daini Ulbinu (Jelgava). Savukārt Tautas grupā 1.vieta Jurijam Polozovam ar Juriju Stepanovu (Babītes novads), 2. – Mārim Straumem ar Uldi Sleniju (Baldones novads) un 3. – Jānim Driksnem ar Aleksandru Murašovu (Babītes novads).

Visi rezultāti

PELDĒŠANA

15.aprīlī Babītes sporta kompleksā notika tradicionālās sacensības peldēšanā bērniem „Babītes ķīsis”, ko organizēja Babītes sporta komplekss. Sacensībās tradicionāli piedalījās Babītes vidusskolas skolēni un citi Babītes novada dzīvojošie bērni, kā arī uzaicinājumu piedalīties saņēma arī citu Pierīgas novadu skolu komandas. Kopumā sacensībās piedalījās 10 komandas un 95 bērni no Ādažu, Mārupes, Olaines, Stopiņu un Babītes novadiem, kā arī Latvijas Starptautiskas skolas komanda. Komandu vērtējumā otro gadu pēc kārtas uzvaru izcīnīja Ādažu vidusskolas komanda, kuras kodols – Ādažu sporta skolas audzēkņi. Otrā vieta Babītes vidusskolas pirmajai komandai, trešajā vietā atstājot Ulbrokas vidusskolas komandu. Labākos rezultātus jaunākajā grupā guva Paula Valkere (Babītes vidusskola) un Genādijs Piļukovs (Babītes novads). 2.grupā labākie bija Agnese Groza un Mārtiņš Staņko (Ādažu vidusskola), savukārt 3.grupā – Diāna Silicka (Ulbrokas vidusskola) un Ričards Sniedze (Ādažu vidusskola).

Visi rezultāti

BABĪTES NOVADA SPORTA SPĒLES

17.aprīlī Babītes sporta kompleksā notika sacensības šautriņu mešanā. Labākie rezultāti: Dāmas – 1.vieta Elīnai Osei, 2. – Aivai Ošai; Kungi – 1.vieta Kasparam Eglītim, 2. – Dzintaram Osim, 3. – Jānim Driksnem. Jāpiebilst, ka Elīna Ose visu dalībnieku kopvērtējumā izcīnīja 3.vietu.

Sergejs Varša,

Babītes sporta kompleksa metodiķis

[:]

Pēdējais atjaunošanas datums: 22/04/2016 10:06
atpakaļ