Vārda dienas: Leokādija, Leontīne, Ligija, Lonija

12.05.2017 11:56
IMG_7157

LATVIJAS ČEMPIONĀTS

Novuss

Esam gandarīti, ka sporta kluba „Babīte” pārstāvji izcīnīja tiesības piedalīties Latvijas čempionāta finālā dubultspēlēs, kur guvuši augstu novērtējumu.

29.aprīlī Bauskā notika finālsacensības jauktajiem pāriem. SK “Babīte” šajās sacensībās pārstāvēja Aiva Oša ar Aināru Grosenu, kuri izcīnīja 5.vietu.

Savukārt 6.maijā Pociemā A.Grosens ar Igoru Rambu kļuva par čempioniem vīriešu pāru finālsacensībās.

Sieviešu pāri spēlēja Cēsīs, kur A.Oša ar Jelgavas novada pārstāvi Ivetu Nasteviču izcīnīja sudraba medaļas.

“BABĪTES KAUSS – 2017”

Novuss

5.maijā Babītes sporta kompleksā notika atklātās sacensības novusa dubultspēlēs jauktajiem pāriem „Babītes kauss – 2017”. Sacensībās piedalījās pārstāvji no astoņiem novadiem. 1.vietu 3.posmā izcīnīja Dzintra Čudare (Kurmene) un Sergejs Varša (Babītes novads); 2.vieta Norai Brīvei un Osvaldam Priedem (Ogre), 3. – Inārai Morei un Aivaram Bundzeniekam (Rīga).

Kopvērtējumā Top 3 Babītes novada pārstāvji neiekļuva.

BABĪTES NOVADA SPORTA SPĒLES

Galda spēļu četrcīņa

30.aprīlī Babītes sporta kompleksā notika atklātās sacensības galda spēļu četrcīņā dubultspēlēs. Sacensībās piedalījās septiņi pāri, no tiem arī viesi no Ķekavas un Olaines novadiem. Kopvērtējumā spēcīgāki izrādījās viesi – 1.vieta Ķekavas novada pārstāvjiem – Guntaram Pavāram un Mārtiņam Bērziņam, 2. – Olaines novada pārstāvjiem – Rūdolfam Popmanam un Gunāram Bērzam. Babītes novada pārstāvji Raivis Jansons un Sergejs Varša šajās sacensībās ierindojās godalgotajā 3.vietā.

Labākie rezultāti atsevišķās sacensību disciplīnās:

Dambretē – Gaidim Čoderam un Aivaram Emsim (Babītes novads);

Novusā – R.Jansonam un S.Varšam (Babītes novads);

Galda tenisā un šautriņu mešanā – G.Pavāram un M.Bērziņam (Ķekavas novads).

PIERĪGAS NOVADU SPORTA SPĒLES

Orientēšanās sacensības

10.maijā Ādažu novada Kadagā notika orientēšanās sacensības, kur 10 novadu konkurencē Babītes novada komanda ierindojās 7.vietā.

Komandas dalībnieku individuālie rezultāti:

Staņislavs Kojalovičs (vecuma grupa V70+) – 3.vieta; Ildze Straume (S40+) – 5.vieta; Zane Kojaloviča (S40+ ) – 4.vieta; Toms Straume (V16+ ) – 5.vieta; Skaidrīte Kibare (S70+) – 6.vieta; Ilmārs Jermaks (V50+) – 6.vieta.