Vārda dienas: Andžejs, Andžs, Edīte, Esmeralda

• +A

Jaunākie rezultāti sportā

18.12.2017 11:30

NOVUSS

9.decembrī Rīgā notika Latvijas kausa izcīņa novusa dubultspēlēs jauktiem pāriem, kurās piedalījās 16 pēc Latvija gada reitinga labākie pāri. Šajās sacensībās piedalījās Babītes novada iedzīvotāji Aiva Oša ar Aināru Grosenu (izcīnīja 5 vietu) un Jānis Saukitēns ar Daci Balaku (zaudēja cīņā par bronzas medaļu un palika 4.vietā).

ŠAHS

9.decembrī Babītes sporta kompleksā notika novada sacensības šahā. Atšķirībā no citiem gadiem, kad sacensībās piedalījās galvenokārt pieaugušie, šogad pieteicās arī 18 sākumklašu skolēni, kuri pirms dažiem mēnešiem sāka darboties Babītes vidusskolas šaha pulciņā, kas liek cerēt, ka tuvākajā nākotnē tas dos pozitīvu rezultātu, veicinās bērnu vispusīgu attīstību un sportiskos sasniegumus.

Turnīra uzvarētāji: 1.vieta Katrīna Lauva, 2.vieta Aleksandrs Lauva, 3.vieta Renārs Senkāns. Visi sacensību dalībnieki saņēma piemiņas medaļas.

VOLEJBOLS

Latvijas Nacionālā līga sievietēm.

2. decembrī SK „Babīte” – OC Limbaži/Zeltaleja 2:3; SK „Babīte” – Liepājas SSS 3:1
5. decembrī SK „Babīte” – MSĢ 3:2
6. decembrī SK „Babīte” – Mārupes SC 3:1
12. decembrī SK „Babīte” – RVS 3:1.
Pēc pirmā apļa 10 spēlēm turnīra tabulā Babītes novada spēlētājas ierindojās otrajā vietā.

BABĪTES NOVADA SPORTA SPĒLES – GALDA SPĒĻU DAUDZCĪŅA

16.decembrī Babītes sporta kompleksā notika galda spēļu daudzcīņas sacensības individuālajā vērtējumā. Sacensībās piedalījās 15 dalībnieki no Babītes, Ķekavas, Mārupes, Iecavas novadiem un Rīgas pilsētas. Piecu veidu sacensību kopvērtējumā pirmās divas vietas izcīnīja novadnieki Raivis Jansons (18 punkti) un Kristaps Zariņš (arī 18 punkti). Trešajā vieta Juris Firsts no Ķekavas (21 punkts). Sacensībās piedalījās arī Laila Bērziņa no Ķekavas novada, kura atsevišķās disciplīnās izcīnīja otro vietu galda tenisā.
Rezultātu tabula

VOLEJBOLS

16.decembrī Rīgā sporta namā „Daugava” notika Latvijas kausa izcīņas finālsacensības. Sieviešu konkurencē finālā satikās pagājušā gada kausa ieguvējas SK „Babīte” volejbolistes un Murjāņu sporta ģimnāzijas komanda. Izšķirošajā spēlē sīvā cīņā ar rezultātu 3:1 (20, -20, 25, 26) uzvarēja Babītes novada pārstāves un otro reizi kļuva par Latvijas kausa īpašniecēm.