Otrdiena, 2020. gada 02 . jūnijs

Vārda dienas: Emma, Lība

  • -A
  • A
  • +A

[:lv]Janvāra sporta notikumu plāns[:]

06.01.2016 14:21

[:lv]

 

Nr.

 

SPORTA PASĀKUMS

 

DATUMS

 

LAIKS

 

VIETA

 

DALĪBNIEKI

 

 

1.

FLORBOLS

LR čempionāts vīrieši

1. līga

 

3.JANVĀRIS

 

13:00

Rīga

O.Kalpaka pamatskola

SK ”Babīte”-

RTU/Rockets

 

2.

NOVUSS

LR komandu čempionāts vīrieši virslīga (1posms)

 

9.JANVĀRIS

 

10:00

Babītes sporta komplekss SK”Babīte”- Talsi, Valmiera,

„Promieņ” Daugavpils

 

3.

NOVUSS

LR komandu čempionāts vīrieši 2.līga (1posms)

 

9.JANVĀRIS

 

10:00

 

Liepāja

SK ”Babīte”-2,

„Grobiņa”, NK „Ķekava”-2,

 NK „Lēdmane”

 

4.

FLORBOLS

LR čempionāts vīrieši

1. līga

 

10.JANVĀRIS

 

12:00

Spuņciems,

„Pīlādzīši”

SK ”Babīte”-

Lekrings-1 (Cēsis)

 

5.

FUTBOLS

Futbola turnīrs „Babītes leduspuķe” U-7 zēniem 

 

16.JANVĀRIS

 

10:00

Babītes sporta komplekss SK ”Babīte” un uzaicinātās komandas
 

6.

FLORBOLS

LR čempionāts vīrieši

1. līga

 

16.JANVĀRIS

 

17:00

Spuņciems,

„Pīlādzīši”

SK ”Babīte”-

Lielvārde/FANS

 

7.

ZOLĪTE

1.posms

 Babītes novada sporta spēles

 

17.JANVĀRIS

 

10:00

Babītes sporta komplekss Babītes novada iedzīvotāji un strādājošie
 

8.

FLORBOLS

LR čempionāts vīrieši

1. līga

 

17.JANVĀRIS

 

15:00

 

Lielvārde

SK ”Babīte”-

FK Rīga-1

 

 

9.

NOVUSS

LR komandu čempionāts vīrieši virslīga (2.posms)

 

23.JANVĀRIS

 

10:00

 

Cesvaine

 

SK ”Babīte”,

NK „Cesvaine”,

„Rokāde” (Rīga), „Rīgas satiksme”

 

10.

NOVUSS

LR komandu čempionāts vīrieši 2.līga (2.posms)

 

23.JANVĀRIS

 

10:00

Babītes sporta komplekss

 

SK ”Babīte”-2,

„Stariņš”(Daugavpils)

NK ”Aloja”, „Talsi”

 

11.

VOLEJBOLS

Baltijas līga sievietes

 

23.JANVĀRIS

 

 

16:00

 

Daugavpils

SK ”Babīte” –

 VK „miLATss”

 

12.

FLORBOLS

LR čempionāts vīrieši

1. līga

 

23.JANVĀRIS

 

17:00

Spuņciems,

„Pīlādzīši”

SK ”Babīte”-

LU (Rīga)

 

13.

VOLEJBOLS

Baltijas līga sievietes

 

24.JANVĀRIS

 

12:00

Jelgava

sporta halle

SK ”Babīte” –

VK Jelgava/LU

 

14.

ŠAHS

Babītes novada sporta spēles

 

24.JANVĀRIS

 

10:00

Babītes sporta komplekss Babītes novada iedzīvotāji un strādājošie
 

15.

FLORBOLS

LR čempionāts vīrieši

1. līga

 

24.JANVĀRIS

 

20:30

Rīga

OC

SK ”Babīte”-

RSU (Rīga)

16. FUTBOLS

Futbola turnīrs „Babītes leduspuķe”

U-14 meitenēm

30.JANVĀRIS 10:00 Babītes sporta komplekss SK ”Babīte” un uzaicinātās komandas
 

17.

GALDA TENISS

Babītes novada sporta spēles

 

30.JANVĀRIS

 

15:00

Babītes sporta komplekss Babītes novada iedzīvotāji un strādājošie
 

18.

VOLEJBOLS

Baltijas līga sievietes

 

30.JANVĀRIS

 

18:30

Rīga

49.vsk. SH

SK ”Babīte” –

VK RSU/MVS

 

19.

FUTBOLS

Futbola turnīrs

U-12 zēniem

„Babītes leduspuķe”

 

31.JANVĀRIS

 

10:00

Spuņciems,

„Pīlādzīši”

SK ”Babīte” un uzaicinātās komandas

[:]

Pēdējais atjaunošanas datums: 11/01/2016 15:47
atpakaļ