Sestdiena, 2020. gada 06 . jūnijs

Vārda dienas: Ardis, Ingrīda

  • -A
  • A
  • +A

Izstrādāti Babītes novada pašvaldības apbalvojumu dizaini un apbalvojumu piešķiršanas kārtība

18.06.2019 10:13

2019. gada 29. maijā Babītes novada pašvaldības dome apstiprināja nolikumu par Babītes novada pašvaldības apbalvojumiem.

Nolikums paredz piešķirt divu pakāpju apbalvojumus fiziskām un juridiskām personām par īpašiem panākumiem vai sasniegumiem: I. pakāpes apbalvojums var tikt piešķirts kādā no piecām kategorijām — kultūrā, izglītībā, sportā, uzņēmējdarbībā un vides attīstībā, par ko apbalvotā persona saņem atzinību un krūšu zīmi (fiziskas personas gadījumā) vai balvu – galda medaļu ar apliecību (juridiskas personas gadījumā) Valsts svētku pasākumā novembrī; II. pakāpes apbalvojums var tikt piešķirts īpašos notikumos vai gadījumos, par ko persona saņem Pateicību.

Atzinību, krūšu zīmes, balvas, pateicības un apliecības dizains ir saskaņots Valsts heraldikas komisijā, ko apliecina Latvijas valsts prezidenta kancelejas 13.05.2019. pašvaldībai nosūtītais atzinums.

Nolikums par Babītes novada pašvaldības apbalvojumiem pieejams sadaļā NOVADS – PAŠVALDĪBAS APBALVOJUMI

2019. gadā aicinām I. pakāpes apbalvojumiem izvirzīt personas, nosūtot vai iesniedzot iesniegumus pašvaldības administrācijā (pēc pievienotā veidlapas parauga: skatīt šeit! ) līdz 16. augustam (ieskaitot)!

Ilze Aizsila,
Babītes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste

Pēdējais atjaunošanas datums: 07/08/2019 10:39
atpakaļ