Sestdiena, 2020. gada 06 . jūnijs

Vārda dienas: Ardis, Ingrīda

  • -A
  • A
  • +A

Informējam, ka Spuņciema ielai ir piešķirts nosaukums un visiem piegulošajiem nekustamajiem īpašumiem adresācija mainīta ar piesaisti pie ielas

03.03.2020 17:57

Ar Babītes novada pašvaldības domes 26.02.2020. lēmumu “Par nosaukumu piešķiršanu Spuņciema ielai, Mazajai Spuņciema ielai un veikt blakus esošo zemes vienību un ēku adrešu maiņu Spuņciemā, Salas pagastā, Babītes novadā” (prot.Nr.3,8.§) nolemts piešķirts nosaukumu Spuņciema ielai un Mazajai Spuņciema ielai.

Adreses maiņa tiek ierosināta gadījumos, kad konstatēts, ka esošā adrese vai adrešu izkārtojums neatbilst normatīvo aktu prasībām par adresācijas noteikšanu. Piemēram, Babītes novada ciemu teritorijās nereti mājām adreses piešķirtas nevis ar piesaisti ielai, bet kā unikāls nosaukums.

Ielu nosaukumi un secīgi piešķirti numuri nodrošina saprotamu un ērtu adreses atrašanu. Tas palīdz gan vietējiem iedzīvotajiem, gan viesiem. Īpaši svarīgi tas ir operatīvajiem dienestiem un atvieglo pienākumu izpildi arī pasta darbiniekiem un kurjeriem.

Lūdzam mainīt māju nosaukumu plāksnītes atbilstoši Babītes novada pašvaldības 28.03.2018 saistošo noteikumu Nr. 4 ”Teritoriju kopšanas un būvju uzturēšanas saistošie noteikumi Babītes novadā” pielikumam.

  1. Lēmuma projekts par nosaukuma piešķiršanu ielai un blakus esošajām zemes vienībām, būvēm, telpu grupām
  2. Spuņciema ielas un Mazās Spuņciema ielas un jaunais adresācijas plāns
  3. Grafiskais attēlojums
Pēdējais atjaunošanas datums: 06/03/2020 14:21
atpakaļ