Piektdiena, 2020. gada 30 . oktobris

Vārda dienas: Adīna, Nadīna, Ulla

  • -A
  • A
  • +A

Informējam, ka Piņķu ciemā Vīkuļu ielai ir piešķirts nosaukums un visiem piegulošajiem nekustamajiem īpašumiem adresācija mainīta ar piesaisti pie ielas

02.09.2020 16:42

Ar Babītes novada pašvaldības domes 26.08.2020. lēmumu “Par nosaukumu piešķiršanu Vīkuļu ielai, Piņķos, Babītes pagastā, Babītes novadā” (prot.Nr.15,6.§) nolemts piešķirt nosaukumu Vīkuļu ielai Piņķu ciema teritorijā.

Adreses maiņa tiek ierosināta gadījumos, kad konstatēts, ka esošā adrese vai adrešu izkārtojums neatbilst normatīvo aktu prasībām par adresācijas noteikšanu. Piemēram, Babītes novada ciemu teritorijās nereti mājām adreses piešķirtas nevis ar piesaisti ielai, bet kā unikāls nosaukums.

Ielu nosaukumi un secīgi piešķirti numuri nodrošina saprotamu un ērtu adreses atrašanu. Tas palīdz gan vietējiem iedzīvotajiem, gan viesiem. Īpaši svarīgi tas ir operatīvajiem dienestiem un atvieglo pienākumu izpildi arī pasta darbiniekiem un kurjeriem.

Lūdzam mainīt māju nosaukumu plāksnītes atbilstoši Babītes novada pašvaldības 28.03.2018 saistošo noteikumu Nr. 4 ”Teritoriju kopšanas un būvju uzturēšanas saistošie noteikumi Babītes novadā” pielikumam.

Lēmums “Par nosaukumu piešķiršanu Vīkuļu ielai, Piņķos, Babītes pagastā, Babītes novadā.

Pēdējais atjaunošanas datums: 07/09/2020 09:50
atpakaļ