Ceturdiena, 2020. gada 26 . novembris

Vārda dienas: Konrāds, Sebastians

  • -A
  • A
  • +A

Ievēlēts jauns domes priekšsēdētājs un vietnieks

30.04.2020 12:24

Vakar, 29. aprīlī, Babītes novada pašvaldības domes sēdē lemts par jauna domes priekšsēdētāja un priekšsēdētāja vietnieka ievēlēšanu.

Ar balsu vairākumu no amata atbrīvots līdzšinējais domes priekšsēdētājs Andrejs Ence (“Latvijas Reģionu Apvienība”) un domes priekšsēdētāja vietnieks Jānis Bērziņš (“Latvijas Reģionu Apvienība”).

Priekšsēdētāja amatā stājies Aivars Osītis (“Latvijas Reģionu Apvienība”), par priekšsēdētāja vietnieci ievēlēta Darja Cvetkova (“Saskaņa”).

Kopš 2017. gada 15. jūnija Aivars Osītis bijis Izglītības, kultūras un sporta lietu komitejas vadītāja vietnieks un strādājis Attīstības komitejā, Darja Cvetkova bijusi Attīstības komitejas priekšsēdētāja.

2017.gada 3.jūnijā pašvaldību vēlēšanās startēja 5 partiju saraksti, no kuriem Babītes novada pašvaldības domē ievēlēti 15 deputāti: no partijas “Latvijas Reģionu Apvienība” 10 deputāti – Andrejs Ence, Ilze Bērziņa, Jānis Kazaks, Vilnis Vaivods, Regīna Bērziņa, Evita Vinceviča, Jānis Bērziņš, Juris Ivanovs, Aivars Osītis un Kristaps Vilciņš, no partijas “Vienotība”  2 deputāti – Nikolajs Antipenko un Dzidra Dūšele, no sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” 2 deputāti – Darja Cvetkova un Jevgēnijs Jemeļjanovs, no partijas Nacionālā apvienība „Visu Latvijai!” – „Tēvzemei un Brīvībai/LNNK”  1 deputāts – Gatis Štolcers.

Pēdējais atjaunošanas datums: 14/07/2020 10:34
atpakaļ