Piektdiena, 2020. gada 07 . augusts

Vārda dienas: Alfrēds, Fredis, Madars

  • -A
  • A
  • +A

Iesaisties! Top jauns teritorijas plānojums

25.01.2017 09:32

Vēl līdz 2017. gada 1. martam var sūtīt pa pastu, iesniegt personīgi vai sūtīt elektroniski priekšlikumus Babītes novada teritorijas plānojuma izstrādei.

Iesniegumi un priekšlikumi var būt dažādi. Sagaidāmie iesniegumi no nekustamo īpašumu īpašniekiem ir par konkrētām zemes vienībām noteikto funkcionālā zonējuma maiņu. Tāpat var tikt iesniegti arī cita veida priekšlikumi, piemēram, par nepieciešamību izstrādāt pasākumus trokšņu mazināšanai kādā konkrētā teritorijā vai par sporta vai atpūtas laukuma nepieciešamību kādā no ciemiem. Nepieciešamā funkcija – basketbola laukums, veikals un tamlīdzīgi – var tikt iekļauta kādā no funkcionālajām zonām, un tam būs paredzēta vieta funkcijas īstenošanai. Šeit gan jāpiebilst, ka teritorijas plānojuma izstrāde ir process, kurā mērķtiecīgi tiek organizēta novada teritorijas attīstība, domājot par tālāku nākotni. Ne vienmēr visas ieceres ir iespējams iekļaut novada teritorijas plānojumā, jo teritorijas attīstība tiek plānota kontekstā ar lielāku teritoriju, izvērtējot normatīvo aktu prasības.

Kontakti priekšlikumiem un iesniegumiem:

Babītes novada pašvaldības administrācija Centra ielā 4, Piņķos, Babītes pag., Babītes nov., LV-2107; e-pasta adrese dome@babite.lv. Ja uz e-pastu tiek sūtīts iesniegums, tas jāparaksta ar drošu elektronisko parakstu. Priekšlikumi var tikt sūtīti brīvā formā.

Vairāk informācijas par Babītes novada teritorijas plānojuma izstrādes uzsākšanu lasiet 2016. gada 13. decembra pašvaldības informatīvajā izdevumā Babītes Ziņas” un pašvaldības interneta vietnē ŠEIT

 

Inga Griezne,

Babītes novada pašvaldības Plānošanas un būvniecības daļas teritorijas plānotāja

Pēdējais atjaunošanas datums: 29/01/2020 12:57
atpakaļ