Pirmdiena, 2020. gada 13 . jūlijs

Vārda dienas: Margarita, Margrieta

  • -A
  • A
  • +A

Tuvākie pasākumi novadā

Laipni aicinām apmeklēt Babītes novadā organizētos pasākumus! Šeit Jūs varat iegūt informāciju par gaidāmajiem kultūras notikumiem, aplūkot mēneša sporta sacensību plānu un uzzināt par citiem pasākumiem, kas notiek novadā.

Mūzika

Datums un laiks Pasākums Vieta Ieeja Apraksts
23.augusts Salas pagasta Sīpolu svētki Kultūrizglītības centra filiāle Salas pagastā „Vietvalži” bez maksas Pasākums visas dienas garumā, kur plānotas aktivitātes lieliem un maziem – gadatirgus, radošās darbnīcas, izrādes, koncerti. Pasākumā uzstāsies leģendārā grupa “Pērkons” un jaunā  indie roka grupa”Ārpilsētas sakars”.

Izstāžu zālē būs skatāma jauna izstāde – Kolhozs “Padomju Latvija”, digitālajā ekspozīcijā “Burvju spogulis” būs aplūkojami divi jauni sižeti par “Vietvalžu” ēkas vēsturi un Salas pagasta senvēsturi.

Sīpolu svētkos no plkst. 12.00 līdz 19.00 notiks gadatirgus, sniedzot iespēju novada uzņēmējiem, mājražotājiem un citiem interesentiem piedāvāt apmeklētājiem savu produkciju, amatnieku darinājumus un citas lietas.

Ja vēlaties būt viens no šī gadatirgus dalībniekiem, lūdzam aizpildīt PIETEIKUMU un līdz 14.augustam nosūtīt to uz e-pasta adresi: sabine.upeniece@babite.lv.

Plašāka “Sīpolu svētku” programma būs pieejama mēneša laikā.

????????????????????????????????????

Datums un laiks Pasākums Vieta Ieeja Apraksts

Teātris

Datums un laiks Pasākums Vieta Ieeja Apraksts
11. jūlijā no plkst. 12.00d Brīvdabas kino diena „Pāvuls uz ekrāna brīvdabā” Kultūrizglītības centra filiāle Salas pagastā „Vietvalži” Ieeja pasākumā bez maksas, ievērojot visus tā brīža Ministru kabineta noteikumus un sanitāro protokolu. Visu dienu uz brīvdabas ekrāna tiks demonstrētas latviešu kinofilmas ar izcilo aktieri Eduardu Pāvulu kādā no lomām. Brīvdabas kino dienu sāksim ar filmu „Vella kalpi”, kurai šogad aprit 50 gadi.

Vairāk>

Radošās aktivitātes

Datums un laiks Pasākums Vieta Ieeja  Apraksts
 

Nr.

 

SPORTA PASĀKUMS

 

K A D?

 

LAIKS

 

K U R?

 

KAS PIEDALĀS?

N O T I K S

KAPSĒTAS SVĒTKI BABĪTES NOVADĀ

11.jūlijā plkst. 11.00

Rīgas Sv.Alberta Romas katoļu draudzes

kapsētas svētki Piņķu kapos

 

26.jūlijā

plkst. 12.00 – Piņķu kapos

plkst. 13.30 – Annas kapos

plkst. 15.00 – Beberbeķu kapos

kapsētas svētki Dubultu draudzes mācītāja Arņa Buša vadībā

Muzicēs ērģelniece Inga Sarkane

 

2.augustā plkst. 13.00

kapsētas svētki Salas kapos mācītāja Aivara Guseva vadībā

Pēdējais atjaunošanas datums: 10/07/2020 14:28
atpakaļ