Svētdiena, 2021. gada 19 . septembris

Vārda dienas: Muntis, Verners

  • -A
  • A
  • +A

Sludinājumu izvietošana

Babītes novada pašvaldība piedāvā novada iedzīvotājiem, uzņēmumiem un nevalstiskajām organizācijām izvietot privātos sludinājumus pašvaldībai piederošajos stendos Babītes un Salas pagastos, ja tas tiek iepriekš saskaņots ar Babītes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciālisti vai kancelejas sekretāri un ir veikta pakalpojuma apmaksa.

Nosacījumi un noteikumi

Jāievēro, ka par informācijas izvietošanu tiek piemērota maksa saskaņā ar Babītes novada pašvaldības domes 23.02.2011. noteikumiem Nr.3 Par Babītes novada pašvaldības institūciju sniegtajiem maksas pakalpojumiem (ar pēd. groz. 29.05.2019.)

Pakalpojuma maksa ir atkarīga no izvietojamā materiāla lieluma (formāta). Ja sludinājuma materiāls ir jāsagatavo vairākos eksemplāros, izmantojot pašvaldības resursus, jāsamaksā arī par izvietojamo materiālu pavairošanu.

Sludinājumos un reklāmās ietvertajai informācijai jābūt latviešu valodā. Gadījumos, kad vēlaties tekstu pievienot citā valodā, blakus obligāti jānorāda tulkojums latviešu valodā.

Informatīvie stendi atrodas:

  • Babītes pagastā (13)

1-Piņķos, 3-Babītē (Pie veikala “Elvi’, pie Babītes dzelzceļa stacijas, pie autobusu pieturas Babītē), 1-Spilvē, 1 – Mežārēs (pie autobusu pieturas), 1-Liepezerā (pie autobusu pieturas), 1-Dzilnuciemā, 1-Skārduciemā, 1-Egļuciemā, 1-Brīvkalnos, 1-Priežuciemā, 1 – Beberos.

  • Salas pagastā (6)

3- Spuņciemā (pie autobusu pieturas, pie doktorāta un Sila ielā), 1-Varkaļos, 1-Pavasaros, 1-Gātciemā.

Maksa par vienu A5 formāta lapu uz 1 mēnesi (uz 1 stenda): 0.86 EUR (ar PVN)

Maksa par vienu A4 formāta lapu uz 1 mēnesi (uz 1 stenda): 1.72 EUR (ar PVN)

Pakalpojuma detalizētu aprakstu un cenas skatiet šeit>

Pašvaldība neatbild par reklāmās vai sludinājumos izvietotās informācijas saturu!

Kontaktinformācija uzziņām:

Kancelejas sekretāre: 67914650

Sabiedrisko attiecību speciāliste:

tālr. nr. 67914379, e-pasts:mara.micule@babite.lv.

IMG_8551 - Copy

Babītes novada pašvaldības informatīvais stends Babītes pagasta Brīvkalnos (2016.gada janvāris).

Kas jādara, ja vēlaties, lai Jūsu sludinājums tiktu izvietots pašvaldības informācijas stendā?

1. Izvēlieties, cik sludinājumus, kurās vietās un uz cik ilgu laiku (viens vai vairāki mēneši) vēlēsieties izvietot
2. Izvēlieties sludinājuma izmēru – A5 vai A4
3. Izveidojiet un izdrukājiet savu sludinājumu/-us

APMAKSA

  • Ņemot līdzi izdrukāto sludinājumu/us, nāciet uz pašvaldības administrācijas ēku (Centra 4, Piņķos). Piesakieties sekretariātā (2.stāvā), ka vēlaties izvietot sludinājumu/us, norādot vēlamās izvietošanas vietas un iesniedzot to/tos. Jums tiks izrakstīta kvīts, kuru apmaksāt iespējams pirmdienās un ceturtdienās pašvaldības administrācijas kasē (kases darba laiks 8:30 – 12:15 un 13:00-18:00) 1.stāvā.
vai
  • Piezvaniet (tālr. 67914379) vai rakstiet uz e-pasta adresi dome@babite.lv un norādot sludinājuma izmēru, izvietošanas vietu skaitu, rekvizītus, piesakieties elektroniska rēķina saņemšanai. Kad veikta rēķina apmaksa, lūgums par to paziņot, rakstot uz norādīto e-pasta adresi. Atgādājiet izdrukātos sludinājumu/-us uz pašvaldības administrācijas ēku (Centra 4, Piņķos) un nododiet sekretariātā 2.stāvā.

IZVIETOŠANA

Sludinājuma/-u izvietošanu izvēlētajās vietās PĒC sludinājuma/-u apmaksas saņemšanas veic pašvaldības administrācijas darbinieks. Jūsu sludinājums/-i tiks izvietots/-i kārtējā pašvaldības informācijas stendu apsekošanas braucienā (vidēji tas tiek plānots reizi nedēļā).

Pēdējais atjaunošanas datums: 19/12/2019 14:42
atpakaļ