Svētdiena, 2021. gada 19 . septembris

Vārda dienas: Muntis, Verners

  • -A
  • A
  • +A

Darba piedāvājumi novadā

Ceptuve “Lāči”  aicina darbā datora operatoru Loģistikas daļā.

Mēs Jums dosim iespēju: pieņemt pasūtījumus no klientiem un izsniegt tos; izrakstīt klientiem pavadzīmes par gatavās produkcijas iegādi; pasūtīt un reģistrēt nepieciešamo gatavo produkciju no ražotnēm; reģistrēt saņemtās un nosūtītās pavadzīmes un pasūtījumus par gatavo produkciju; apkopot un reģistrēt saņemtās maršruta lapas no autovadītājiem – ekspeditoriem.

Mēs no Jums gaidām – vidējo izglītību vai profesionālo vidējo izglītību; vēlama iepriekšēja pieredze līdzīgu amata pienākumu veikšanā;  labas datora lietošanas prasmes programmās EXEL un Word; vēlama pieredze darbā ar programmu Microsoft Dynamics AX (Axapta) vai līdzīgām ražošanas vadības programmām; spēju strādāt intensīvos darba apstākļos gan individuāli, gan komandā; teicamas sadarbības un komunikācijas spējas, pozitīvu attieksmi pret veicamo darbu un kolēģiem.

Mēs Jums piedāvāsim:

  • elastīgu darbu maiņās (6.30 – 18.30/18:30- 06:30);
  • atalgojumu sākot no EUR 850 BRUTO;
  • īpaši izdevīgu iepirkšanos “Lāču” veikalos, bezmaksas ēdināšanu un nakšņošanas iespējas;
  • transportu no Jelgavas un Saldus līdz ceptuvei “Lāči”;
  • darba apģērbu un bezmaksas tā tīrīšanu.

Darba vieta būs SIA “Lāči”, Rīgas-Liepājas šosejas 12.km., „Benūžu Skauģi”, Babītes pagasts, Babītes novads, LV-2107. Mēs gaidīsim Jūsu CV uz e-pastu: personals@laci.lv un sniegsim informācija pa tālruni: +371 66047555 vai +371 27879648 .

Nosūtot savu CV (Dzīves aprakstu), Jūs piekrītat, ka Jūsu personas dati tiks apstrādāti, lai novērtētu pretendenta iespējamību ieņemt norādīto amatu un nodrošinātu atlases konkursa norisi.

(Publicēts 19.06.2021.)

SIA “Swiss Flavours” ir pārtikas izejvielu un aromātu ražotājs un piegādātājs. Aicinām pievienoties savai komandai palīgstrādnieku.

Galvenie darba uzdevumi:

  • labiekārtot un uzturēt uzņēmuma teritoriju – ziemas sezonā sniega tīrīšana, vasaras sezonā zāles – pļaušana, krūmu griešana, augu stādīšana u. tml.;
  • nelieli iekštelpu darbi – pēc nepieciešamības dažādi celtniecības darbi kā riģipša montāža, plauktu montāža, krāsošanas darbi u. tml.;
  • iekštelpu uzkopšanas darbi – logu tīrīšana, noliktavas uzkopšana.

Prasības:

  • augsta atbildības sajūta, uzcītība un vēlme strādāt ilgtermiņā;
  • bez kaitīgiem ieradumiem;
  • fiziskā izturība;
  • vēlama izglītība – ne zemāka par vidējo.

Priekšrocības kandidātiem, kuri dzīvo Babītē vai tās tuvējā apkārtnē – ņemot vērā to, ka darbiniekam, ārkārtas situācijas gadījumā, būtu nepieciešams ierasties pirms darba laika (piemēram, ziemā jāveic sniega tīrīšanas darbi u.tml.).

Mēs piedāvājam:

  • labus darba apstākļus;
  • stabilu atalgojumu sākot no (neto) EUR 700.

Pieteikties vakancei varat, zvanot vai nosūtot CV uz zemāk norādīto e-pastu. Sazināsimies ar tiem kandidātiem, kuri tiks saukti uz otro atlases kārtu – interviju.

Papildus informācija:

Piesakoties uz vakanci, kandidāts apstiprina, ka piekrīt savu personas datu apstrādāšanai un uzglabāšanai SIA “Swiss flavours” Personāla daļā ar mērķi, lai personas dati tiktu apstrādāti personāla atlases procesu un aktivitāšu ietvaros. Bez kandidāta piekrišanas personas dati netiks izplatīti

trešajām personām.

Kompānijas nosaukums:        SIA Swiss flavours

Reģistrācijas numurs:             40003907259

Darba laiks:                             Darbadienas – 8.30 – 17.30

Atrašanās vieta:                      Rīgas rajons, Babītes pag.

Adrese, iela:                            Priežu iela 5, Babīte, LV-2101

Tālrunis: (+371)26-345-986

E-mail: info@swissflavours.eu

Autoserviss SIA “AUTO VIP PLUS” durvis klientiem ir vēris 2021.gadā. Serviss nodrošina augstas kvalitātes auto remonta pakalpojumus,  veloservisu un metāla konstrukciju ražošanu. Uzņēmums aicina darbā administratīvo telpu uzkopēju.

Darba vieta: Meistaru iela 3A, Piņķi, Babītes pagasts

Darba pienākumi:

  • reizi nedēļā veikt servisa telpu (~60 m2) – darbinieku ģērbtuves, WC, klientu apkalpošanas zāle, veloservisa zāle, uzkopšanu.

Prasības kandidātiem:

  • patstāvība un atbildība.
  • prasme uzņemties atbildību.
  • pozitīva attieksme, disciplinētība, labas komunikācijas spējas.

Pieteikuma CV līdz 30.jūnijam lūdzam sūtīt uz serviss@autovip.lv vai zvanīt uz tālr. nr. 25545555.

(Publicēts 16.06.2021.)

Latvijas Starptautiskā skola savai komandai aicina pievienoties  (uz darbinieku dzemdību un bērna kopšanas atvaļinājumu laiku):

  • pirmsskolas pedagoga palīgu (pilna slodze) – no 10.08.2021
  • vēstures un sociālo zinību skolotāju 9. – 12.klasei – no 01.10.2021

Meklējam enerģiskus, radošus, atvērtus, un darboties gribošu kolēģus, kam patīk darbs ar bērniem un/vai jauniešiem, un kuri vēlas un spēj savam darbam dot pievienoto vērtību, strādāt komandā un ir motivēti profesionālai izaugsmei, iegūtās zināšanas izmantot ikdienā, pilnveidot un nodot tās tālāk.

Papildu prasības:

  • spēja brīvi komunicēt angļu valodā mutiski un rakstiski;
  • pieredze darbā ar attiecīgā vecuma bērniem;
  • atbilstoša izglītība un kvalifikācija;
  • augsta līmeņa organizatoriskās prasmes, radošums, elastība;
  • pierādīta spēja izmantot informācijas tehnoloģijas;
  • starpkultūru izpratne un empātija;
  • teicamas komunikācijas prasmes;
  • pozitīva un uz sadarbību vērsta personība.

Darba alga no 1125 eiro pirms nodokļu nomaksas – pirmsskolas pedagoga palīgam un no 1750 eiro – skolotājam, veselības un dzīvības apdrošināšana. Darba vieta: Latvijas Starptautiskā skola, Meistaru iela 2, Piņķi, Babītes pag., LV-2107.

Vairāk informācijas par mūsu skolu www.isl.edu.lv un https://www.facebook.com/ISLatvia/.

Pieteikumu ar motivācijas vēstuli un CV lūdzu sūtīt uz e-pastu hr@isl.edu.lv.

Telefons uzziņām: 67755146 vai 26148512.

(Publicēts 11.06.2021.)

SIA “ARMITANA RETAIL” piedāvā darbu pārdevējām  – konsultantēm TOPS! salonā „VIA Jurmala Outlet Village” (Jaunā iela 12, Piņķi, Babītes pagasts, LV-2107).

Vēlama pieredze darbā ar apģērbiem, saprašana par modi, trendiem un zīmoliem, stila izjūta.

  • maiņu darbu;
  • konkurētspējīgu, motivējošu atalgojuma sistēmu un sociālās garantijas, alga ne mazāk kā 820 EUR bruto;
  • pārdošanas apmācības.

No Rīgas centra var aizbraukt ar 4. un 32. autobusu.

Pienākumi:

  • kvalitatīva un laipna klientu apkalpošana un konsultēšana;
  • kārtības uzturēšana tirdzniecības telpās;
  • atbildīga ikdienas darbu organizēšana.

CV lūdzu sūtīt uz marina@armitana.lv.

(Publicēts 29.04.2021.)

Kas un kā var pievienot savu darba sludinājumu mājaslapā www.babite.lv?

  • Šajā pašvaldības mājaslapas sadaļā tiek izvietoti to uzņēmumu darba sludinājumi, kuru piedāvātā darba vieta atrodas Babītes novadā.
  • Sludinājumi mājaslapā tiek ievietoti bez maksas un uz laiku, ko norāda sludinājuma devējs.
  • Ja sludinājuma termiņš nav noteikts, tas tiek dzēsts pēc viena kalendārā mēneša. Lai darba sludinājums pēc 30 dienām netiktu dzēsts, aicinām sniegt ziņu ar lūgumu publicēšanas datumu pagarināt.
  • Ja sludinājums vairs nav aktuāls pirms tā publicēšanas termiņa beigām, lūdzam par to laikus paziņot!
  • Darba piedāvājumu publicēšanai mājaslapā aicinām nosūtīt sludinājuma tekstu uz e-pastu mara.micule@babite.lv.

Kādas vēl ir sludinājumu izvietošanas iespējas Babītes novadā?

  • Sludinājumu  izvietošana par maksu ir iespējama uz Babītes novada pašvaldībai piederošajiem informatīvajiem stendiem Babītes pagastā (13) un Salas pagastā (6).Par sludinājumu izvietošanas iespējām lasiet www.babite.lv sadaļā Iedzīvotājiem apakšsadaļā Sludinājumu izvietošana.

Kādi uzņēmumi darbojas Babītes novadā?

  • Babītes novada pašvaldības mājaslapā ir atrodama informācija par novadā darbojošajiem uzņēmumiem. Ar uzņēmumiem var iepazīties šeit>.
  • Aicinām arī citus Babītes novada uzņēmumus sūtīt informāciju par savu darbību ievietošanai minētajā katalogā (e-pasti: lelde.drozdova-auzane@babite.lv un mara.micule@babite.lv)!
Pēdējais atjaunošanas datums: 19/06/2021 13:40