Svētdiena, 2019. gada 17 . novembris

Vārda dienas: Hugo, Uga, Uģis

  • -A
  • A
  • +A

Darba piedāvājumi novadā

Vakances

Ceptuve “Lāči” aicina darbā

NOLIKTAVAS DARBINIEKU  (CEPTUVE “LĀČI”, BABĪTES NOVADĀ)

Mēs Jums uzticēsim preču pieņemšanu un izsniegšanu saskaņā ar pavaddokumentiem, saņemto preču iepakojuma kvalitātes un vietu skaita atbilstības pārbaudi, preču izkraušanu, iekraušanu, izsniegšanu un atbilstošas higiēnas prasībām glabāšanas nodrošināšanu. Galvenais, lai būtu vēlme   strādāt un augt kopā ar uzņēmumu.

Piedāvājam:

  • patstāvīgu darbu atpazīstamā un latviskā uzņēmumā ar lielisku reputāciju;
  • darba laiku no pirmdienas līdz piektdienai (8:00-17:00);
  • darba samaksu no EUR 750;
  • mūsdienīgu darba vidi un īpaši izdevīgu iepirkšanos LĀČU tirdzniecības tīklā;
  • transportu no Saldus un Jelgavas līdz ceptuvei “Lāči” un atpakaļ;
  • profesionālās izaugsmes iespējas un darbu komandā, kuras dalībnieki nebaidās sevi dēvēt par stipriem ļaudīm.

Darba vieta: SIA “Lāči”, Rīgas-Liepājas šosejas 12.km., „Benūžu Skauģi”, Babītes pagasts, Babītes novads, LV-2107

Mēs gaidīsim Jūsu CV līdz 15.novembrim uz e-pastu: personals@laci.lv un sniegsim informācija pa tālruni: +371 66047555 vai +371 27879648

Nosūtot savu CV (Dzīves aprakstu), Jūs piekrītat, ka Jūsu personas dati tiks apstrādāti, lai novērtētu pretendenta atbilstību ieņemt norādīto amatu un nodrošinātu atlases konkursa norisi.

(Publicēts 07.11.2019.)

Būvniecības uzņēmums SIA “PK serviss”, Reģ.Nr. 40003675430”, kurš veic arī pilna servisa inženiertehnisko tīklu uzturēšanu un apkalpošanu, kā arī remontu, aicina savam kolektīvam pievienoties

SANTEHNIĶI

Biroja adrese: Priedaines iela 1, Piņķi, Babītes novads.

Darba laiks: 8.00 – 17.00.

Slodze: Pilna.

Darba pienākumi:

  • Veikt visus ar santehniku saistītos darbus;
  • Kanalizācijas cauruļvadu montāža;
  • Izlietņu, WC, dušas kabīņu u. c. uzstādīšana;
  • Radiatoru un dažādu cauruļu montāža;
  • Ikdienā pārbaudīt sanitāri-tehniskās un apkures sistēmas iekārtu tehnisko stāvokli un nodrošināt iekārtu normālu funkcionēšanu;
  • Nodrošināt regulāru un pareizu sanitāri-tehniskās un apkures sistēmas darbu;
  • Dažādu palīgdarbu veikšana, kas saistīti ar objekta uzturēšanu;
  • Santehnikas avārijas situāciju novēršana.

Prasības:

  • Iepriekšēja darba pieredze ar santehniku saistītos darbos;
  • Augsta atbildības sajūta;
  • Spējas strādāt aktīvu un fiziski intensīvu darbu;
  • Atbildīga un uz rezultātu orientēta attieksme pret darbu;
  • B kategorijas vadītāja apliecība.

Piedāvājam:

  • Pastāvīgu, ilgtermiņa darbu stabilā uzņēmumā ar pieaugošu atalgojumu;
  • Sadarbību ar profesionāliem un draudzīgiem kolēģiem;
  • Vadības atbalstu darba procesā;
  • Materiāli tehnisko nodrošinājumu (darba drošības līdzekļus un darba apģērbu);
  • Nepieciešamās apmācības;
  • Konkurētspējīgu darba atalgojumu (sākot no EUR 800,00 pēc nodokļu nomaksas) un sociālās garantijas;
  • Pabalstus svarīgos dzīves gadījumos: laulība, bērna piedzimšana u. tml.;
  • Dienesta auto darba veikšanai;
  • Tēja/kafija un svaigi augļi biroja juridiskā adresē;
  • Iespēja nodrošināt ar dzīvesvietu uzņēmumam piederošā īpašumā.

Lai pieteiktos vakancei, sūtiet CV ar norādi „Santehniķis” uz e-pastu birojs@pkserviss.lv.

Sazināsimies ar kandidātiem, kas tiks aicināti uz interviju.

(Publicēts 16.10.2019.)

Kafejnīca “Gardēžu namiņš” aicina darbā

VIRTUVES PALĪGU UN TRAUKU MAZGĀTĀJU – APKOPĒJU

Darba uzsākšana – steidzami!

Darba vieta: Piņķi, Jūrmalas iela 14b

Kontakti: tālr. 29161829, e-pasts: info@gardezunamins.lv

Atalgojums: sākot no 600 EUR (pēc nodokļu nomaksas)

(Publicēts 03.10.2019.)

Ceptuve “Lāči”  aicina darbā

PĀRDOŠANAS SPECIĀLISTU (IZKLAIDES NODAĻĀ)

Mēs Jums piedāvājam:

  • darba samaksu no EUR 800 līdz EUR 1000;
  • darba laiku no plkst. 8.30 līdz 17.00;
  • īpaši izdevīgu iepirkšanos “Lāču” veikalos;
  • profesionālās izaugsmes iespējas.

Mēs Jums dosim iespēju strādāt interesantā un dinamiskā darba vidē; piedāvāt esošos pakalpojumus (banketu organizēšanu, ekskursijas ceptuvē, dažādus citus izklaides pasākumus) esošajiem klientiem un piesaistīt jaunus; izstrādāt jaunus, piesaistošus pakalpojumus; risināt problēmsituācijas; analizēt viesmīlības un izklaides tirgus situāciju, un tendences; nodrošināt ikmēneša pārdošanas plāna izpildi.

Mēs no Jums gaidām – pieredzi pakalpojumu pārdošanā (vēlams viesmīlības, ēdināšanas, tūrisma jomā); izcilas komunikācijas prasmes un spēju strādāt komandā; vēlmi strādāt dinamisku darbu un sasniegt noteiktos mērķus; atbildības sajūtu un pozitīvu attieksmi pret darbu; prast krievu un angļu valodas.

Darba vieta – SIA “Lāči”, Rīgas-Liepājas šosejas 12.km., „Benūžu Skauģi”, Babītes pagasts, Babītes novads, LV-2107

Mēs gaidīsim Jūsu CV uz e-pastu: personals@laci.lv un sniegsim informācija pa tālruni: +371 66047555 vai +371 27879648

Nosūtot savu CV (Dzīves aprakstu), Jūs piekrītat, ka Jūsu personas dati tiks apstrādāti, lai novērtētu pretendenta iespējamību ieņemt norādīto amatu un nodrošinātu atlases konkursa norisi.

(Publicēts 18.09.2019.)

TIRDZNIECĪBAS SPECIĀLISTU

Mēs Jums dosim iespēju īstenot pārdošanas un mārketinga stratēģiju; uzturēt un attīstīt ilgtermiņa sadarbību ar esošajiem un jauniem klientiem; veidot prezentācijas; gatavot un noformēt cenu piedāvājumus, pasūtījumus un līgumus; gatavot iknedēļas atskaites un atbalstīt vadītāju ikdienas darbā.

Mēs no Jums gaidām – ļoti labas datorprasmes (MS Excel, MS Word); izcilas komunikācijas un prezentēšanas prasmes; spēju strādāt komandā; mērķtiecību, neatlaidību, augstu atbildības sajūtu un precizitāti; par priekšrocību uzskatīsim veiksmīgu darba pieredzi vairumtirdzniecības jomā FMCG segmentā.

  • darba samaksu no EUR 900 līdz EUR 1200;
  • īpaši izdevīgu iepirkšanos “Lāču” veikalos un subsidētu ēdināšanu;
  • transportu no Jelgavas līdz ceptuvei “Lāči”.

Darba vieta būs SIA “Lāči”, Rīgas-Liepājas šosejas 12.km., „Benūžu Skauģi”, Babītes pagasts, Babītes novads, LV-2107

(Publicēts 13.09.2019.)

TIRDZNIECĪBAS PĀRSTĀVI

Mēs Jums dosim iespēju veidot un uzturēt sadarbību ar esošajiem klientiem un piesaistīt jaunus (Pārdaugava, Aizkraukle); veikt regulārus klientu apmeklējumus; informēt klientus par mūsu  produktiem; risināt problēmsituācijas; nodrošināt ikmēneša pārdošanas plāna izpildi.

Mēs no Jums gaidām – pieredzi Food service sektorā; izcilas komunikācijas prasmes un spēju strādāt komandā; vēlmi strādāt dinamisku darbu un sasniegt noteiktos mērķus; prasmi lietišķi vadīt pārdošanas sarunas; atbildības sajūtu un pozitīvu attieksmi pret darbu; spēju lietderīgi plānot un organizēt savu darba laiku; prast krievu valodu sarunvalodas līmenī, B kategorijas autovadītāja apliecību.

  • darba samaksu no EUR 750 līdz EUR 1230;

 BIROJA VADĪTĀJU

Mēs Jums dosim iespēju vadīt mūsu uzņēmumā dokumentu apriti, organizēt informācijas sagatavošanu un tās piegādi adresātam; pārstāvēt uzņēmumu sadarbībās projektos ar partneriem un piegādātājiem; nodrošināt administrācijas darbinieku ikdienas darbu, piedalīties dažādos projektos, sniegt atbalstu citām struktūrvienībām savas kompetences ietvaros.

Mēs no Jums gaidām – pieredzi biroja darba organizēšanā un dokumentu vadībā; izcilas komunikācijas prasmes un spēju strādāt komandā; prasmi plānot un organizēt savu darba laiku; spēju sazināties krievu un angļu valodās.

  • darba samaksu no EUR 800 līdz EUR 935;

Kas un kā var pievienot savu darba sludinājumu mājaslapā www.babite.lv?

  • Šajā pašvaldības mājaslapas sadaļā tiek izvietoti to uzņēmumu darba sludinājumi, kuru piedāvātā darba vieta atrodas Babītes novadā.
  • Sludinājumi mājaslapā tiek ievietoti bez maksas un uz laiku, ko norāda sludinājuma devējs.
  • Ja sludinājuma termiņš nav noteikts, tas tiek dzēsts pēc viena kalendārā mēneša. Lai darba sludinājums pēc 30 dienām netiktu dzēsts, aicinām sniegt ziņu ar lūgumu publicēšanas datumu pagarināt.
  • Ja sludinājums vairs nav aktuāls pirms tā publicēšanas termiņa beigām, lūdzam par to laikus paziņot!
  • Darba piedāvājumu publicēšanai mājaslapā aicinām nosūtīt sludinājuma tekstu uz e-pastu mara.micule@babite.lv.

Kādas vēl ir sludinājumu izvietošanas iespējas Babītes novadā?

  • Sludinājumu  izvietošana par maksu ir iespējama uz Babītes novada pašvaldībai piederošajiem informatīvajiem stendiem Babītes pagastā (13) un Salas pagastā (6).Par sludinājumu izvietošanas iespējām lasiet www.babite.lv sadaļā Iedzīvotājiem apakšsadaļā Sludinājumu izvietošana.

Kādi uzņēmumi darbojas Babītes novadā?

  • Babītes novada pašvaldības mājaslapā ir atrodama informācija par novadā darbojošajiem uzņēmumiem. Ar uzņēmumiem var iepazīties šeit>>Aicinām arī citus Babītes novada uzņēmumus sūtīt informāciju par savu darbību ievietošanai minētajā katalogā (e-pasts: ilze.aizsila@babite.lv)!
Pēdējais atjaunošanas datums: 11/11/2019 13:49