2017. gada 26 . jūnijā

Vārda dienas: Ausma, Ausmis, Inguna, Inguns

  • -A
  • A
  • +A

Darba piedāvājumi novadā

Salas sākumskola aicina darbā

  • mūzikas skolotāju.

CV sūtīt uz e-pasta adresi: nensija.priedite@babite.lv.

Papildu informācija, zvanot uz tālr. nr. 20395011.

(Publicēts 20.06.2017.)

Babītes vidusskola aicina darbā

  • sociālo pedagogu
  • speciālo pedagogu
  • skolotāju logopēdu
  • skolotāju palīgu
  • spāņu valodas skolotāju
  • franču valodas skolotāju
  • juriskonsultu
Motivācijas vēstuli un CV sūtīt uz e-pasta adresi: vakances@bvsk.lv.

(Publicēts 07.06.2017.)

SIA “Glass & Wood” aicina darbā

palīgstrādnieku-būvstrādnieku
(būvobjektā Spuņciemā)

Galvenie darba pienākumi:

  • reģistrēt un kontrolēt būvobjekta apmeklētājus un autotransporta kustību objektā;
  • veikt sīkus teritorijas labiekārtošanas un uzkopšanas darbus;
  • veikt nelielus būvniecības palīgdarbus, aizpildīt nepieciešamo dokumentāciju.

Prasības:

  • bez kaitīgiem ieradumiem;
  • vēlama pieredze būvniecībā.

Piedāvājam:

  • stabilu atalgojumu un darbu ar izaugsmes iespējām;
  • darbu var uzsākt nekavējoties.

CV ar atzīmi PALĪGSTRĀDNIEKS lūgums sūtīt uz: janis@gwhome.lv

Papildu informācija pa tālr.: 29444421

SIA Leax Baltix piedāvā darba vakanci

metālapstrādes darbgaldu operators

Metālapstrādes darbgaldu operators veic darbu pie programmvadības un/vai manuāliem darbgaldiem (virpām, frēzēm, slīpmašīnām, urbšanas, marķēšanas iekārtām u.c.), seko iekārtu darbībai, veic detaļu mērījumus.
Apmācām arī darbiniekus bez priekšzināšanām.

Piedāvājam
Darbs: Pilna laika
Darba režīms: maiņu darbs – 3 maiņās
1.maiņa 6:00-14:30
2.maiņa 14:30-23:00
3.maiņa 23:00-6:00

Sīkāka informācija tikai intervijas laikā (intervijas notiek tikai darba dienās) no 10:00 – 15:00, iepriekš piesakoties, saskaņojot to pa telefonu.

Uzņēmuma nosaukums: Leax Baltix SIA
Uzņēmuma adrese: Rūpnieku iela 1, Piņķi,
Babītes pag., Babītes nov., LV-2107

Kontakinformācija:
Personāla vadītājs
Māris Tomiņš
m.t.26389247
e-pasts: maris.tomins@leax.com

(Publicēts 29.05. – 22.06.2017.)

sētnieku

Interesentus aicinām zvanīt uz tālr. nr.: 29284289.

(Publicēts 29.05.2017.)

“Krodziņš Kristapiņš” piedāvā darbu restorānā

pavāram

  • Maiņu darbs uz pilnu slodzi
  • Iepriekšēja pieredze ēdināšanas jomā tiks uzskatīta par priekšrocību
  • Darbu iespējams uzsākt uzreiz
  • Ir iespēja darba laikā nodrošināt darbiieku ar dzīvesvietu
  • par samaksu spēsim vienoties

Adrese: “Krodziņš Kristapiņš”, “Bramaņi”, Babīte, Babītes novads.

Tālruņa numurs uzziņām: 67919538, 29264481 (Jānis Supe)

(Publicēts 19.05.2017.)

SIA “Grīslis un partneri” piedāvā darbu

galdniekam

un

galdnieka palīgam

Tālruņa numurs: 29274642

Kokapstrādes cehs Piņķos meklē

darbiniekus/ – ces darbam cehā ar kokmateriāliem

Brīva arī sarga vakance.

Tālruņa numurs uzziņām: 26439102

(Publicēts 27.04.2017.)

Maizes ceptuve “Lāči” aicina darbā

pavāru

Pienākumi:
• Novērtēt pārtikas produktu kvalitāti, veikt to pirmapstrādi;
• Gatavot un noformēt ēdienus un piedevas;
• Pārzināt ēdienu gatavošanas un pasniegšanas tehnoloģiju;
• Ievērot ēdienu receptūras un kalkulācijas;
• Piedalīties pie jaunu ēdienu izstrādes un esošo pilnveidošanas;
• Piedalīties darba apmācībās un degustācijās.

No Jums mēs gaidām:
• Vēlama izglītība vai kvalifikācijas kursi pavāra specialitātē;
• Darba pieredzi pavāra amatā;
• Vēlmi strādāt un apgūt jaunas iemaņas;
• Precizitāti un augstu atbildības sajūtu;
• Pozitīvu attieksmi pret veicamo darbu un kolēģiem;
• Derīgu personas sanitāro grāmatiņu.

Jums piedāvājam:
• Darbu atpazīstamā un latviskā uzņēmumā;
• Darbu maiņās, saskaņā ar grafiku;
• Konkurētspējīgu atalgojumu un uz rezultātiem balstītu prēmiju sistēmu;
• Sociālās garantijas;
• Apmācību un profesionālās izaugsmes iespējas;
• Īpaši izdevīgu iepirkšanos tirdzniecības tīklā;
• Transportu no Saldus un Jelgavas līdz ceptuvei “Lāči”;
• Bezmaksas nakšņošanas iespējas.

Gaidīsim Jūsu CV ar norādi „Pavārs” uz e-pastu: personals@laci.lv
Darba vieta: SIA “Lāči”, Reģ.Nr.40101006613, Rīgas-Liepājas šosejas 12.km., „Benūžu Skauģi”, Babītes pagasts, Babītes novads, LV-2107
Papildus informācija
Tālrunis: +371 66047555, 27879648 – Kristīne Krompāne, Personāla daļas vadītāja
E-pasts: personals@laci.lv www.laci.lv

(Pārpublicēts 21.06.2017.)

konditori/-u

Mēs sagaidām:

  • Izglītību konditorejas jomā
  • Darba pieredzi konditorejas jomā
  • Vēlmi strādāt un apgūt jaunas iemaņas
  • Godprātīgu attieksmi pret darbu

Mēs piedāvājam:

  • Darbu maiņās  (6:30-18:30/18:30-6:30)
  • Konkurētspējīgu atalgojumu  (no 750 EUR/bruto)
  • Transportu no Saldus un Jelgavas līdz ceptuvei “Lāči” un atpakaļ
  • Nakšņošanas iespējas

Sūti CV ar norādi „Konditors” uz  e-pastu: personals@laci.lv

Darba vieta: SIA “Lāči”, “Benūžu-Skauģi”, Babītes nov., Babītes pag., LV-2107
Papildu informācija: tālrunis: +371 66047555, 27879648 – Kristīne Krompāne, Personāla daļas vadītāja

(Publicēts līdz 20.07.2017.)

Saistītie jautājumi

Kas un kā var pievienot savu darba sludinājumu mājaslapā www.babite.lv?

  • Šajā pašvaldības mājaslapas sadaļā tiek izvietoti to uzņēmumu darba sludinājumi, kuru piedāvātā darba vieta atrodas Babītes novadā.
  • Sludinājumi mājaslapā tiek ievietoti bez maksas un uz laiku, ko norāda sludinājuma devējs.
  • Ja sludinājuma termiņš nav noteikts, tas tiek dzēsts pēc viena kalendārā mēneša. Lai darba sludinājums pēc 30 dienām netiktu dzēsts, aicinām sniegt ziņu ar lūgumu publicēšanas datumu pagarināt.
  • Ja sludinājums vairs nav aktuāls pirms tā publicēšanas termiņa beigām, lūdzam par to laikus paziņot!
  • Darba piedāvājumu publicēšanai mājaslapā aicinām nosūtīt sludinājuma tekstu uz e-pastu ilze.aizsila@babite.lv vai lelde.drozdova-auzane@babite.lv.

Kādas vēl ir sludinājumu izvietošanas iespējas Babītes novadā?

  • Sludinājumu  izvietošana par maksu ir iespējama uz Babītes novada pašvaldībai piederošajiem informatīvajiem stendiem Babītes pagastā (13) un Salas pagastā (6).
    Par sludinājumu izvietošanas iespējām lasiet www.babite.lv sadaļā Iedzīvotājiem apakšsadaļā Sludinājumu izvietošana.

Kādi uzņēmumi darbojas Babītes novadā?

  • Babītes novada pašvaldības mājaslapā ir atrodama informācija par tiem uzņēmumiem, kuri atsaucās pašvaldības ierosinājumam Babītes novada uzņēmumu kataloga veidošanā. Ar uzņēmumiem var iepazīties šeit>>
    Aicinām arī citus Babītes novada uzņēmumus sūtīt informāciju par savu darbību ievietošanai minētajā katalogā (e-pasts: ilze.aizsila@babite.lv)!
Pēdējais atjaunošanas datums: 22/06/2017 13:59