Piektdiena, 2020. gada 24 . janvāris

Vārda dienas: Eglons, Krišs, Ksenija

  • -A
  • A
  • +A

Darba piedāvājumi novadā

Latvijas starptautiskā skola aicina darbā

KRIEVU VALODAS UN LITERATŪRAS SKOLOTĀJU

Aicinām pieteikties darbā krievu valodas un literatūras skolotāju no 9., 10., 11. un 12.klasēm. Vakance uz 2020./2021. mācību gadu no 2020.gada 1.augusta, pilna slodze (25 kontaktstundas).

Mēs meklējam dinamisku, radošu un enerģisku skolotāju, ar pozitīvu attieksmi pret darbu un dzīvi. Vēlams vismaz bakaulaura grāds krievu valodas filoloģijā un/vai izglītībā, krievu valodas un literatūras skolotāja kvalifikācija, minimums 2-3 gadu darba pieredze, prasme brīvi komunicēt angļu, latviešu un krievu valodā. Izvērtējot potenciālos kandidātus, priekšroka tiks dota tiem skolotājiem, kuriem krievu valoda ir dzimtā valoda un/vai kuriem ir pieredze krievu valodas mācīšanā skolēniem, kuriem krievu valoda nav  dzimtā valoda.

Mēs piedāvājam interesantu un radošu darbu vienīgajā Baltijā Starptautiskajā skolā, kurā bērni mācās pēc Starptautiskā bakalaurāta programmas no pirmsskolas līdz vidusskolai, jaukus kolēģus no dažādām pasaules valstīm, profesionālās pilnveidošanās iespējas ārpus Latvijas, sociālās garantijas, darba samaksu no 1750 EUR pirms nodokļu nomaksas (atbilstoši iegūtajai izglītībai un darba pieredzei skolotāja amatā), kā arī veselības un nelaimes gadījumu apdrošināšanu.

Pieteikumu un CV angļu valodā lūdzu sūtīt uz e-pastu: hr@isl.edu.lv  vai arī aizpildiet pieteikumu mūsu mājas lapā www.isl.edu.lv sadaļā vakances (employment). Telefons uzziņām: 67755146. Adrese: Meistaru iela 2, Piņķi, Babītes pag.

Par rezultātiem informēsim tikai tos kandidātus, kuri tiks lūgti uz darba interviju.

(Publicēts 14.01.2020.)

Ceptuve “Lāči”  aicina darbā

VIESMĪLI

Mēs Jums dosim iespēju piedāvāt un pasniegt mūsu apmeklētājiem ēdienus un dzērienus, pirms viesu ierašanās sagatavot galdus viesiem (klāt galdautus, spodrināt glāzes un galda piederumus, salocīt salvetes), strādāt ar norēķinu sistēmu (R-keeper).

Mēs no Jums gaidām – pieredzi klientu apkalpošanā (vēlams viesmīlības jomā), latviešu, krievu un vēlams angļu valodas zināšanas, interesi par ēdināšanas kultūru, pozitīvu attieksmi pret veicamo darbu un kolēģiem.

Mēs Jums piedāvāsim:

  • Elastīgu darbu maiņās (8:00- 22:00);
  • Atalgojumu sākot no EUR 700;
  • Īpaši izdevīgu iepirkšanos “Lāču” veikalos, subsidētu ēdināšanu un bezmaksas nakšņošanas iespējas;
  • Transportu no Jelgavas līdz ceptuvei “Lāči”;
  • Darba apģērbu un bezmaksas tā tīrīšanu.

Darba vieta būs SIA “Lāči”, Rīgas-Liepājas šosejas 12.km., „Benūžu Skauģi”, Babītes pagasts, Babītes novads, LV-2107.

Mēs gaidīsim Jūsu CV uz e-pastu: personals@laci.lv un sniegsim informācija pa tālruni: +371 66047555 vai +371 27879648.

Nosūtot savu CV (Dzīves aprakstu), Jūs piekrītat, ka Jūsu personas dati tiks apstrādāti, lai novērtētu pretendenta iespējamību ieņemt norādīto amatu un nodrošinātu atlases konkursa norisi.

(Publicēts 10.01.2020.)

Būvniecības uzņēmums SIA “PK serviss”, Reģ.Nr. 40003675430”, kurš veic arī pilna servisa inženiertehnisko tīklu uzturēšanu un apkalpošanu, kā arī remontu, aicina savam kolektīvam pievienoties

SANTEHNIĶI

Biroja adrese: Priedaines iela 1, Piņķi, Babītes novads.

Darba laiks: 8.00 – 17.00.

Slodze: Pilna.

Darba pienākumi:

  • Veikt visus ar santehniku saistītos darbus;
  • Kanalizācijas cauruļvadu montāža;
  • Izlietņu, WC, dušas kabīņu u. c. uzstādīšana;
  • Radiatoru un dažādu cauruļu montāža;
  • Ikdienā pārbaudīt sanitāri-tehniskās un apkures sistēmas iekārtu tehnisko stāvokli un nodrošināt iekārtu normālu funkcionēšanu;
  • Nodrošināt regulāru un pareizu sanitāri-tehniskās un apkures sistēmas darbu;
  • Dažādu palīgdarbu veikšana, kas saistīti ar objekta uzturēšanu;
  • Santehnikas avārijas situāciju novēršana.

Prasības:

  • Iepriekšēja darba pieredze ar santehniku saistītos darbos;
  • Augsta atbildības sajūta;
  • Spējas strādāt aktīvu un fiziski intensīvu darbu;
  • Atbildīga un uz rezultātu orientēta attieksme pret darbu;
  • B kategorijas vadītāja apliecība.

Piedāvājam:

  • Pastāvīgu, ilgtermiņa darbu stabilā uzņēmumā ar pieaugošu atalgojumu;
  • Sadarbību ar profesionāliem un draudzīgiem kolēģiem;
  • Vadības atbalstu darba procesā;
  • Materiāli tehnisko nodrošinājumu (darba drošības līdzekļus un darba apģērbu);
  • Nepieciešamās apmācības;
  • Konkurētspējīgu darba atalgojumu (sākot no EUR 800,00 pēc nodokļu nomaksas) un sociālās garantijas;
  • Pabalstus svarīgos dzīves gadījumos: laulība, bērna piedzimšana u. tml.;
  • Dienesta auto darba veikšanai;
  • Tēja/kafija un svaigi augļi biroja juridiskā adresē;
  • Iespēja nodrošināt ar dzīvesvietu uzņēmumam piederošā īpašumā.

Lai pieteiktos vakancei, sūtiet CV ar norādi „Santehniķis” uz e-pastu birojs@pkserviss.lv.

Sazināsimies ar kandidātiem, kas tiks aicināti uz interviju.

(Publicēts 16.10.2019.)

Kafejnīca “Gardēžu namiņš” aicina darbā

VIRTUVES PALĪGU UN TRAUKU MAZGĀTĀJU – APKOPĒJU

Darba uzsākšana – steidzami!

Darba vieta: Piņķi, Jūrmalas iela 14b

Kontakti: tālr. 29161829, e-pasts: info@gardezunamins.lv

Atalgojums: sākot no 600 EUR (pēc nodokļu nomaksas)

(Publicēts 03.10.2019.)

Kas un kā var pievienot savu darba sludinājumu mājaslapā www.babite.lv?

  • Šajā pašvaldības mājaslapas sadaļā tiek izvietoti to uzņēmumu darba sludinājumi, kuru piedāvātā darba vieta atrodas Babītes novadā.
  • Sludinājumi mājaslapā tiek ievietoti bez maksas un uz laiku, ko norāda sludinājuma devējs.
  • Ja sludinājuma termiņš nav noteikts, tas tiek dzēsts pēc viena kalendārā mēneša. Lai darba sludinājums pēc 30 dienām netiktu dzēsts, aicinām sniegt ziņu ar lūgumu publicēšanas datumu pagarināt.
  • Ja sludinājums vairs nav aktuāls pirms tā publicēšanas termiņa beigām, lūdzam par to laikus paziņot!
  • Darba piedāvājumu publicēšanai mājaslapā aicinām nosūtīt sludinājuma tekstu uz e-pastu mara.micule@babite.lv.

Kādas vēl ir sludinājumu izvietošanas iespējas Babītes novadā?

  • Sludinājumu  izvietošana par maksu ir iespējama uz Babītes novada pašvaldībai piederošajiem informatīvajiem stendiem Babītes pagastā (13) un Salas pagastā (6).Par sludinājumu izvietošanas iespējām lasiet www.babite.lv sadaļā Iedzīvotājiem apakšsadaļā Sludinājumu izvietošana.

Kādi uzņēmumi darbojas Babītes novadā?

  • Babītes novada pašvaldības mājaslapā ir atrodama informācija par novadā darbojošajiem uzņēmumiem. Ar uzņēmumiem var iepazīties šeit>>
  • Aicinām arī citus Babītes novada uzņēmumus sūtīt informāciju par savu darbību ievietošanai minētajā katalogā (e-pasts: ilze.aizsila@babite.lv)!
Pēdējais atjaunošanas datums: 14/01/2020 17:23