Sestdiena, 2021. gada 18 . septembris

Vārda dienas: Vaira, Vairis, Vera

  • -A
  • A
  • +A

[:lv]Futbolisti apgūst jaunas iemaņas „Babīte – Barcelona 2015” nometnē[:]

17.08.2015 11:31

[:lv]

No 13. līdz 24. jūlijam sporta kluba (turpmāk tekstā – SK) „Babīte” septiņus līdz 12 gadus jaunie futbolisti piedalījās futbola dienas nometnē bērniem “Babīte – Barcelona2015″, kas norisinājās SK „Babīte” sporta bāzē Piņķos. Nometni organizēja SIA “5T” sadarbībā ar SK „Babīte” un Babītes sporta kompleksu.

Babite Barcelona 3

Nometnes mērķis bija gan saliedēt mazos futbolistus, gan sekmēt bērnu interesi par lietderīgu laika pavadīšanu un veselīgu dzīvesveidu. Divu nedēļu garajā nometnē galvenā uzmanība tika vērsta uz dažādu futbola spēles prasmju un iemaņu apgūšanu, attīstīšanu un pilnveidošanu, kā arī uz komandas biedru savstarpējās sadarbības attīstīšanu un pilnveidi.

SK „Babīte” treneru sastāvam pirmajā nometnes nedēļā – no 13. līdz 17. jūlijam – pievienojās Spānijas treneri no “Soccer Barcelona Youth Academy” –  Jordi Cortés Cava (UEFA PRO licence) un Jefrey Callau Casanova (UEFA A licence). Abiem treneriem ir ļoti liela starptautiska pieredze mazo futbolistu trenēšanā un izglītošanā, līdz ar to 70 dalībniekiem un pieciem SK „Babīte” treneriem šī nometne sniedza arī lielisku iespēju pieredzes apmaiņai.

Vērojot spāņu treneru vadītos treniņus, organizatori pauž gandarījumu, ka bērni treneru norādījumos klausījās ļoti uzmanīgi un laukumā darbojās ar lielu entuziasmu, lai gan treniņi bija ļoti intensīvi. Neskatoties uz lielo slodzi, bērnu atsauksmes par nometni un spāņu treneriem ir ļoti pozitīvas.

Nometnes pirmās nedēļas noslēgumā Spānijas treneri katram dalībniekam pasniedza sertifikātu par piedalīšanos un atzinīgi novērtēja „Babītes” mazo futbolistu paveikto un izteica vēlēšanos atbraukt uz Latviju arī nākamgad.

Nometnes otrajā nedēļā SK „Babīte” treneru vadībā turpinājās intensīvs darbs futbola spēles iemaņu apgūšanā, neaizmirstot arī par izklaidēm un atpūtu. Ierastie treniņi futbola laukumā tika aizstāti ar treniņiem Jūrmalas pludmalē, pēc kuriem bērni pelnīti atpūtās Dzintaru Mežaparkā. Instruktoru vadībā bērniem bija iespēja arī apgūt un izmēģināt spēkus orientēšanās sportā.

Organizatori un dalībnieki izsaka īpašu pateicību nometnes atbalstītājiem un sponsoriem – Babītes novada pašvaldībai, „Saliena Development” un „DJRent”. Par sadarbību un atbalstu paldies arī – SIA „Manass” un „Venden”.

Paldies SK treneriem – par pacietību, izrādīto interesi un ieguldījumu mazo futbolistu izaugsmē.

Raksts sagatavots pēc SK „Babīte” sniegtās informācijas

Foto: Ilze Jermaka

Atpakaļ

[:]

Pēdējais atjaunošanas datums: 17/08/2015 11:41
atpakaļ