• +A

Futbola grupas U14 jauniešiem 2.vieta starptautiskā turnīrā

07.03.2018 09:11
Rīga Open 2018

No 2. līdz 4.martam Babītes sporta kompleksa interešu izglītības U-14 (2004. g.dz.) futbola komanda piedalījās starptautiskajā turnīrā “RIGA OPEN CUP – 2018”. Turnīrs norisinājās Elektrum Olimpiskajā Sporta centrā un tajā bez Latvijas komandām – Skonto, Babītes SK, FK Dinamo un Jelgava FA piedalījās viesi no Igaunijas un Lietuvas – Santos un Šiauliai FA.
Pirmā spēle pret FK Dinamo norisinājās ar Babītes SK lielu pārsvaru, ko diemžēl neizdevās pārvērst vēl lielākā vārtu guvumā, turklāt piecas minūtes pirms spēles beigām ielaidām vārtus un svinējām uzvaru tikai ar vienu vārtu pārsvaru 2:1.
Otrajā spēlē pret Šiauliai FA spēlējam daudz labāk un vēl septiņas minūtes pirms spēles beigām bijām vadībā ar divu vārtu starpību. Bet pārāk ātri noticējām uzvarai – zaudējām koncentrēšanos un divus vārtus spēles beigās, noslēdzot spēli ar neizšķirtu rezultātu 2:2.
Trešajā spēlē spēlējām ar Jelgavas FA, kurai pagājušajā sezonā zaudējām visas trīs spēles ar kopējo rezultātu 1:13. Šoreiz Babītes SK puiši parādīja raksturu, pilnībā īstenoja spēles plānu, gandrīz pilnībā neatļaujot pretiniekam izveidot bīstamas situācijas pie mūsu vārtiem, un pašiem bija dažas labas iespējas gūt vārtus. Rezultāts 0:0.
Ceturtā spēle pret Igaunijas Santos noritēja tādā pašā gaisotnē kā pret Jelgavu, bet šoreiz spēles vidū mūsu futbolistiem izdevās īstenot vienu no saviem momentiem pretuzbrukumā, un mēs svinējām uzvaru 1:0.
Piektā spēle pret Skonto noritēja spraigā ciņā ar vienādām iespējām gūt vārtus un uzvarēt. Vairāk paveicās pretinieka komandai, kurai izdevās gūt vārtus pēdējā spēles minūtē, “noķerot” mūs pretuzbrukumā.
Esam gandarīti – kopvērtējumā starptautiskajā turnīrā 2.vieta.