Otrdiena, 2020. gada 20 . oktobris

Vārda dienas: Leonīda, Leonīds

  • -A
  • A
  • +A

Fotogalerija: “Olimpiskā diena 2020”

18.09.2020 11:51

Šodien, 18. septembrī, visā Latvijā norisinājās tradicionālā “Olimpiskā diena 2020”, kas pulcēja vismaz 120 000 dalībnieku visā Latvijā. Ar “Olimpiskās dienas 2020” kopīgo vingrošanu, noslēgsies arī Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) organizētie Olimpiskā mēneša pasākumi.

Babītes novadam šī gada “Olimpiskā diena 2020” ir īpaša, jo par tās centrālo norises vietu, no kurienes notika arī tiešraides translācija RADIO SWH, izvēlēti Piņķi. Futbola laukumā pie Piņķu ūdenskrātuves jau no plkst. 9.30 notika dažādas aktivitātes, tai skaitā, vienoto vingrinājumu izpilde un Olimpiskā karoga pacelšana pašmāju sportistes, vieglatlētes Kamillas Vanadziņas vadībā.

Liels paldies visiem Babītes vidusskolas 1.-6.klašu aktīvajiem sportotājiem par dalību “Olimpiskās dienas 2020” norisē!

Pasākuma programmā:

Babītes novada pašvaldības Kultūrizglītības centra popgrupas “Karameles” priekšnesums – dziesma “Babītes novadam” (mūzika: Miervaldis Celmiņš, vārdi: Jana Zara, aranžija Kristīne Paņko, Erita Karlsone, Uldis Timma);

Latvijas Olimpiskās komitejas prezidenta Žorža Tikmera un Babītes novada pašvaldības domes priekšsēdētāja Aivara Osīša uzrunas;

Olimpiskās himnas atskaņošana un karoga pacelšana;

Iesildīšanās vingrojumiem kopā treneri Montu Lībeku;

“Olimpiskās dienas 2020” vingrojums Babītes novadā, visā Latvijā un radio SWH ēterā;

Babītes novada pašvaldības Kultūrizglītības centra popgrupas “Karameles”, “BonBon”, dejotāju no Babītes vidusskolas priekšnesumi.

Olimpiskā mēneša sauklis un oficiālais tēmturis sociālajos tīklos ir “Mēs esam #SPORTIŅĀ”. Seko LOK oficiālajiem kontiem sociālajos tīklos “@OlimpiadeLV” un uzzini vairāk par aktivitātēm Olimpiskajā mēnesī un “Olimpisko dienu 2020”.

“Olimpisko mēnesi 2020” un “Olimpisko dienu 2020” atbalsta Latvijas Olimpiskās komitejas ģenerālsponsori SIA “Latvijas Mobilais telefons” un AS “Latvijas Valsts Meži”, kā arī pārtikas un nepārtikas preču mazumtirdzniecības tīkls “Rimi Latvia”.

 

Foto: Lelde Drozdova-Auzāne

Pēdējais atjaunošanas datums: 18/09/2020 11:51
atpakaļ